Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online hogy érdemes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online hogy érdemes ismerkedést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem mondanám kimondottan sikeresnek a próbálkozásaimat, kíváncsi vagyok, hogy tapasztalataitok szerint mi működik. [a hecc kedvéért feltételezzük, hogy ha meglátják az arcom nem futnak ki a világból]
2016. júl. 25. 22:11
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Írsz egy privit egy kérdezőnek?
2016. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szervusz! Csak azt akarom, hogy tudd, nyugodtan írhatsz nekem"


"Ne haragudj, de nem te vagy az a helyes lány, aki a jövendőbeliét keresi egy 176 magas, barna szemű, informatikus srác képében? Fura egy ízlésed van, de annyi baj legyen, hisz végül csak megtaláltál."

2016. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Őszintén.. ez valaha is működött? :D

2016. júl. 25. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Lófas*t! Ez nem is volt kitételed, csak annyit kérdeztél, hogyan érdemes :)
2016. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti de, elég egyértelműen odaírtam azt is, hogy "tapasztalataitok szerint mi működik". :D
2016. júl. 25. 23:50
 6/7 Blade Bone ***** válasza:

Nekem eddig azok működtek a legjobban, amik maguktól jöttek. :)

A többi közt is voltak jók, pl mikor kérdést írtam ki még régen, egy valakivel azóta is jó a kapcsolatom. :)

Másik opció meg amikor ráírtam kérdezőkre, sokan nem írtak vissza mondjuk valamiért, hiába kedves az ember, de azokkal kell foglalkozni, akik visszaírnak és kölcsönös szimpátiát mutatnak.


Arckérdés :D hát ez már más dolog, én pl nem igazán szoktam képet kérni, mert nem érdekel, ha jó és fejlődő képes irányt vesz a kapcsolatunk valamilyen formában, ez nem számít. De ilyen eddig csak háromszor volt.

2016. júl. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen környezetben...

pl itt 1-1 válasz, vagy akár több válasz alapján (ha kint a neve, vagy felismerhető a stílusa), akkor rá lehet írni, hogy szimpatikusnak találod, szeretnél vele ismerkedni...


de az is lehet hatásos, ha előtte beszélgetsz vele más témáról, még mielőtt kijelented, hogy ismerkedni szeretnél vele, előtte informálódsz kicsit...


23F

2016. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!