Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy pszichológushoz segítségét kéne kérnem hogy merjek közeledni a nökhőz?

Figyelt kérdés
Semmi bátorságom nincs oda menni a nőkhöz.Akár hányszor meg próbáltam mindig rám tört a gyomor görcs.Fogalmam sincs miŕől kell beszélni.Hogy kell el kezdeni.Nagyon vacak érzés hogy tehetetlen vagyok.lehet rajtamvsegíteni?közel vok a 30-hoz.f
2016. júl. 25. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy alkohol mentes komlóból készült sört, és nem lesz gyomorgörcsöd, hanem relaxált állapotba leszel, de alkohol mentes legyen és ne egy egész rekesszel csak egy! :D


A komlónak nyugtató hatása van!


Mindig mindenkinek mondom, hogy ha ismerkedni akar, akkor csalódás nélkül boltba tud cimbizni a legjobban, pl. segítséget kér, nem garancia hogy sikeres lesz, ezt mindig jelezem azzal, hogy csalódás mentes, hiszen mindig valamilyen segítség kapcsán szólsz a másikhoz, pl. nem találsz valamit, és ha sikeres, akkor beszélgetés indul, de nem lesz kellemetlen a helyzet mintha utcán mennél oda. Boltba segítségkéréskor több mindent le tudsz olvasni a másikon, a gesztusait,a testbeszédét. Utána már csalódás mentesen viseled majd a visszautasító válaszokat, és teljesebb örömmel az igen válaszokat.

2020. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*jelzem
2020. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokan írják, mondják, hogy a prostizás, szüzesség elvesztése megoldja/megoldotta az ilyen jellegű problémáikat. De mi a helyzet azokkal akik nem szűzek már, ráadásul komoly, tovább tartó kapcsolatban vesztették el, szóval van szexuális tapasztalatuk, szakításnután mégsem mernek/tudnak ismerkedni? Igen rólam van szó, bár nem hiszem, hogy csak egyedül lennék ebben a helyzetben. Én is menjek el prostizni, úgy, hogy több százszor szexeltem az exemmel, mindenféle pózban, helyzetben, különböző, sokszor "extrém" helyeken is?
2020. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát utolsó...

ez nehéz kérdés.

mert amit te írsz,ott nem a nem mer,nem tud téma jön,hanem a nem kívánok mást.

ez meg nehezebb és összetettebb mint a félek a pi nától dolog.


De amúgy ez a probléma egyértelműen anyagi természetű.

hasonló cipőben járok és ha megtehetném minden héten megdugnék valami szép örömlányt.

de mivel anyagilag padlón vagyok,szociálisan meg leépültem 15 év kapcs alatt,így kakukk van.

max 10/5 pontos nők maradnak,akik nem irtóznak a lelkileg megtört,elidegenedett,megtört,de jó pasiktól.


de ez meg olyan,hogy megdugom és meg is bánom.

mert méltatlan és undorító.

de valahonnan fel kell építeni magad újra,hogy legalább vmi 8 pontos a horogra akadjon végül.

2020. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!