Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanátok arra az emberre...

Mit mondanátok arra az emberre, aki érzi hogy baj van vele, de nem megy pszichológushoz, hanem az emberektől várja a segítséget?

Figyelt kérdés
És arra vágyik, hogy találjon egy embert, egy barátot aki megmenti őt, aki feloldozza, aki mellett biztonságban lehet, akivel közösen kikúrálja magát... Mit gondoltok egy ilyen emberről?
2013. máj. 17. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feloldozza??? A bűnei alól?? :D Azt gondolnám, hogy tényleg nagyon beteg. Mástól nem várhatjuk a saját problémáink megoldását. Neki kell rendeznie magában a dolgait, addig nem érdemes kapcsolatba bonyolódni senkivel, amíg lelkileg nem "tiszta". A barátok egyébként sem lelki szemetesládák. Ha valaki erre használja őket, az önző!!
2013. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lelki szemetesládáskodás hanem megmenteni a lelkét. Pl ha fél a szakadékban, ott lenni és bátorítani. Ez most csak egy egysyerű példa volt...
2013. máj. 17. 11:35
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hagyni hogy elvesszen
2013. máj. 17. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmenteni a lelkét is fura kifejezés. Szerintem akkor sem helyes, mástól várni a megoldást a problémánkra. Ha valaki segíteni akar, elfogadom persze és örülök neki! De ha valaki ezt elvárja, az nekem fura lenne.
2013. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem is elvárás. Egy hatalmas vágyódás. Hogy valaki a Szentje legyen.
2013. máj. 17. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, nem kell ezt túlspilázni. Mindenki akar valakihez tartozni, mindenki vágyik felnézni valakire, különösen, ha az odavissza alapon működhetne.

Nincs ebben semmi rossz szerintem. Arra kell csak vigyázni, hogy az illető ne váljon energiavámpírrá és önző, egoista, elnyomó személyiséggé.

2013. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyedül kell elkezdenie rendbe rakni magát, úgy könnyebben talál maga mellé valakit

és a másik félnek se jó ha egy lelki beteg embert kell istápolnia

2013. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pfu...

Én voltam már nem egyszer a másik oldalon,de ott nem direkt erre ment az illető.

2013. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!