Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki hogy 24 evesen szuz vagyok es meg sose volt baratnom se?

Figyelt kérdés
ráadasul az elet mas teruletein is balek vagyok, jelenleg munkam sincs, de ha legkozelebb lesz es kerdezik lehet azt mondom hogy aszexuális vagyok, ez jo ötlet? mert hiaba hazudom h voltam növel ugyse hiszik el, nyomi car kulsom van beilleszkedni se tudok sehova ugyse hiszik el ha azt mondom voltam novel, aszexuális dolog kevesbe lenne ciki? vagy melyik a cikibb?

2016. júl. 26. 19:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
engem nem erdekel hogy lesz e baratnom valaha is, az erdekel ha lesz munkam vhogy ezt eltudjam titkolni
2016. júl. 26. 19:29
 12/33 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem szokás egymás szüzességéről kérdezősködni, ne aggódj :D
2016. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
attol fugg hova kerülsz meg milyen emberek kozé, bocsi de volt neked valaha az életben munkahelyed?
2016. júl. 26. 19:34
 14/33 anonim ***** válasza:
Volt egy pár, és sehol sem kérdezték meg, pedig külső alapján belőlem is ki lehetne nézni :)
2016. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
13: Nem ő, de már én is dolgoztam több helyen és sehol sem volt ez téma. Sem a gyártásban, sem az irodában. Nem lehet, hogy te eddig nagyon tré helyeken fordultál csak meg.
2016. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
meg ha valaki nem tud beilleszkedni meg nem tul beszedes es kiszagoljak egybol ramegy az egesz banda es bizony akkor ott mar minden szoba johet, olyanok ezek mint az allatok raszalnak arra akit epp kiszurnak akit gyengébbnek velnek
2016. júl. 26. 19:38
 17/33 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok,én is szűz. Én az efajta kérdéseket általában annyival intézem el,hogy randizgatok,ismerkedek de a mai világban nem egyszerű normális férfit találni. Általában jaj igen igazad van és lezárják a témát :D

Azért ismeretlenek,hogy pl most kerülsz új munkahelyre nem fogják rögtön azt kérdezni,hogy jajj hány csajod volt,meg mi volt a legextrémebb hely ahol szexeltél.Függ milyen munkahelyre kerülsz idősebb korosztályt ez nem érdekli tapasztalatból mondom.

A veled egykorúakat meg persze érdekelni fogja. De kicsit kitérhetsz a válaszok elől,szingli vagy ismerkedsz,keresed az igazit ennyi.


Én is nem rég kerültem új melóhelyre. Egy lánnyal kerültem közelebbi viszonyba ő neki azt mondtam még nem volt senkim,persze nem tudom ebből rá e jött,hogy szűz vagyok avagy sem,mert nyíltan nem mondtam el. A többiek csak kérdezték van barátod? mondtam nincs single ladies vagyok,keresem az igazit. Ennyi volt a kérdésük,bár lesz egy közös sütögetős buli ott félek rá fognak kérdezni :/


24/L

2016. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
69 szazalekos de valoszinu de nekem csak ilyen munkak jutnak ezeknel komolyabb melokat ugyse birnek ellatni
2016. júl. 26. 19:40
 19/33 anonim ***** válasza:
Én nőként vagyok így, mint te, csak pár évvel fiatalabb. Nekem idősebb kollégáim vannak most és egyszer kérdezték meg, hogy udvarolnak e nekem. Elintéztem egy 'most senki nincs a láthatáron'-nal, de nemsokára kell váltanom, mert nem lejár a munkaviszonyom és nem hosszabbítják meg. Már most félek, hogy mi lesz, ha olyan társaságba kerülök, akiknél ez állandó téma. Annyiszor hárítani meg nem akarok és nem is lehet. Én már azon gondolkozom, hogy inkább azt mondom, hogy leszbikus vagyok...
2016. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
hat utolso ezt nem javaslom inkabb akkor mond te is hogy aszexualis vagy, szerintem ezzel te is en is jobban jarunk hisz nem tehetunk rola es talan azokat nem is utaljak annyira mint mondjuk a melegeket es nem csesztetik oket mint a szuzeket
2016. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!