Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismerkedésben az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedésben az egyik legnagyobb hiba hogy elsőre döntünk, első benyomásra alapozunk?

Figyelt kérdés

Én mindig az első randin eldöntöttem hogy bejön-e vagy nem, de szerintem az emberek 80%-a így működik.

Viszont az vettem észre, hogy ez így rossz.

Volt olyan nem is egyszer, hogy nagyon megvolt minden az első randin, az a plusz, első benyomás fantasztikus volt, emiatt össze is jöttem vele, de közben kiderült hogy egy pszichopata.

De olyan is volt, hogy első randin abszolút semmi nem volt és ki is jelentettem hogy ebből semmi nem lesz, nem az esetem stb. Aztán barátok maradtunk valahogy és olyan 1 év után többet kezdtem érezni , elkezdett tetszeni a mosolya, gesztusai stb, észrevettem hogy vonzódni kezdek hozzá, és valahogy úgy éreztem nagyon összeillünk, csak sajnos addigra már komoly kapcsolata lett


2016. júl. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen. Sok beszélgetés és semmi döntés. Még kép sem kell.
2016. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sose alapozok első benyomásra.
2016. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez úgy általában probléma, főleg, hogy manapság erősen túl van értékelve ez az elsőbenyomás-dolog, mindenhol csak az megy, hogy a rohanj, nehogy átgondolj valamit, az nem romantikus, az nem hatékony, az nem menő, hanem rögtön dönts, bármiről is legyen szó. Ezért a másik irányból meg különféle praktikákat oktatnak, hogy hogyan játszd meg magad a jobb első benyomáshoz, amivel ugye pont a lényeg tűnik el, hogy milyen is az ember valójában. Lassan mindenhol a színészkedést várják el, aztán meg csodálkoznak, ha utána nem működik semmi.


Amúgy ha megnézed, itt is gyakori hozzászólás, hogy egy emberről egyetlen tulajdonság vagy vélemény alapján eldöntik előre az egész életét.

2016. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész ismerkedés rákfenéje. Hogy nem tudhatod biztosra, és csalódás bármilyen döntés esetén érhet. Én döntök inkább első benyomás alapján, mert fordított esetben még nagyobb az esély, hogy sosem lesz belőle semmi, az én időm meg értékesebb annál, hogy összejöjjek vkivel, aki iránt nem érzek vonzalmat, hogy majd hátha, a kapcsolatban... aztán 2 év múlva sincs semmi, berobban a szerelem más iránt, szakítok, és én vagyok a büdös bunkó... ami igaz, ha azt nézem, hogy 2 évig hitegettem, de amiatt sztem nem vagyok az, hogy korrekt módon szakítok megcsalás helyett... és ugyanolyan eséllyel pszichopata az is, aki nem jön be, mint aki igen, vagy igen, vagy nem :).
2016. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!