Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a társkeresős ismerkedés 18 évesen az gáz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy p*öcs vagyok hogy 18 évesen idáig vittem, de sajna nem járok nagyon olyan helyekre ahol lehetne. Edzésen full fiú a csapat és osztálytárssal hiába lenne jó csajnál esélyem nem akarok mert ha nem jön össze vagy később szétmegyünk össze leszünk zárva. Szerintetek ilyen korban gáz? Vagy mások hol találnak egymásra?
2016. júl. 28. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A társkereső csak egy eszköz rá, hogy később élőben is találkozhass a számodra szimpatikus partnerjelöltekkel. Ugyanúgy, ahogy másokkal is élőben ismerkedik az ember. A végén ott is a személyes találkozás lesz a döntő, mint minden más ismerkedési lehetőségnél.


Szóval szerintem nem gáz.

2016. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező: mitől lenne gáz?

Mert nem az!

2016. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!