Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik csak mondani tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik csak mondani tudják hogy besavanyodott emberek meg ők kerülik az ilyen férfiakat, nem akarnak tenni hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Persze könnyebb elsőre rávágni dolgokat. De valójában ha ez a helyzet és ez nem tetszik nekik, mit tesznek azért hogy ez ne legyen igy ? Akkor is ha tesznek, az is nagyon nehezükre esik, és elismerésre vágynak hogy Ők igen is megtettek mindent, ami valójában nagyon kevés dolog amit tettek az ügyben. Idő kell erre. nem 1-2 napig jót tenni, aztán meg lezárni hogy hát ezt ott kell hagyni. Ez csak nagyon felszines. Most egy ilyen megkeseredett férfit úgy lehet kihozni, meg azt várja hogy megértsék, biztassák, erősitsék. De egy kapcsolatban nőknél ez úgy megy hogy egóbol ők osztják a lapokat, kb semmi figyelmre nem méltatnak a másik féllel szembe. nem toleránsak. Ezzel nem azt mondom hogy rágja meg a kaját helyette, meg babusgassa a nő.

Csak valahol itt látom a végletét a dolgoknak. Nőknek férfi kell, elvárják, legyen határozott legyen talpra esett legyen figyelmes legyen...stb.

Ebben is látni, minden miattuk, minden róluk szól.

Manapság meg már egyre több ilyen férfi kiszorul mert nincs tapasztalatuk és mindenki rávágja hogy nyomorék. Még is mit várnak ezek után a nők, mikor azzal jönnek hogy nincs normális férfi.. Ez olyan struccpolitika. Pedig amúgy teli van normális férfival a lista, csak az ilyenekre nincs idejük, nem veszik észre. Tehát itt a rendszer valahol saját magát hátba szúrja. Mi lesz itt?

Gyülik az egyedülálló megkeseredett, agressziv, züllött férfiak száma. a nők meg azokra összpontositanak akik elérhetettlenek, egymást tépve.

S manapság is már tapasztalni, hogy több férfi komolyabb dolgokat szeretne, mint nő, csak hát nem tudnak kialakitani semmit, mert a nők többsége éretlen.


2016. júl. 29. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos feminista világban élünk. Elvárásaik csak a nőknek lehetnek, azok viszont az egekben vannak. A férfi meg örüljön, ha valamilyen nőt kap. Sőt, ha alacsony vagy csúnya, akkor nem is férfi, hanem valami undorító, alantas lény, akinek érzései sincsenek, nyugodtan bele lehet rúgni.
2016. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, egy besavanyodott ember csak önmaga tud változtatni ezen az állapoton, és aki mástól várja a változást, másra terheli ezt a feladatot, jellemzően ráakaszkodik a partnerére, és "megfojtja".

Én is voltam rossz passzban, magam alatt, kijöttem belőle a magam erejéből, senki nem tudott volna tartósan kihúzni, ha én nem indulok el.

Van egy mondás, segíts magadon, Isten is megsegít. Te is tegyél a változásért, ne mástól várd, hogy készen adja a megoldást.

2016. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hónap esélyt adtam egy hasonló embernek.Eredmény minden erőfeszítésem ellenére:még elkeseredettebb, még savanyúbb, még bizalmatlanabb lett.Ha önmaga nem képes változtatni a hozzáállásán, akkor nem lehet érdemi segítséget nyújtani.Amíg a múltjában él és azzal takarózik, a helyzet nem fog változni.Persze léteznek ez alól kivételek, akik igenis saját maguk is változtatni akarnak és tesznek is érte, én ezt az egy példát tudom válasznak felhozni erre a kérdésre.

41/N

2016. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ráakaszkodás. Én csak azt mondom, ami a lényege amit irtam, hogy változhatok én magamtól bár merre, de ha figyelemre nem méltatják, vagy biztatják, akkor nincs értelme. vagy ha nincs érdeklődés. Amúgyis az ember külsőség által változik, h megmondják neki mi a hibája
2016. júl. 29. 11:00
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
48%

Nem, nem igazán. Ők valahogy nem jutnak el ahhoz a felismeréshez, hogy bennük van a hiba. Meglepő módon. Természetesen nekik is csak a top-pasi kell, aki nem elítélhető módon természetesen kihasználja a könnyű numerákat. És a feszültség csak gyülik, jönnek a "miért ilyen minden pasi..." jellegű kérdések, s mi csak állunk értetlenül, hogy ezt vajon hogy sikerült összehozni?


26/F

2016. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne a figyelem miatt változz, hanem önmagad miatt, ez a baj, hogy te azért akarsz változni, mert meg akarsz felelni másoknak, és nem azért, mert te úgy jobban érzed magad másoktól függetlenül is. Én nem a megfelelés miatt másztam ki a gödörből, hanem azért, mert nem akartam pocsékul érezni magam minden nap. Nem másoktól függ a boldogságom, hanem attól, hogy mennyire tudom megvalósítani önmagamat, a céljaimat, a vágyaimat, másoktól függetlenül, vagy éppen annak ellenére, hogy mások tojnak rám. Tudod, hány embert leptem már meg, akik nem gondolták, mi minden van bennem, mikor elkezdtem a magam útját járni és többé nem érdekelt, mit szólnak mások?...
2016. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem akarnak a nők senki pszichiátere lenni és felhúzni olyan embereket akikben nincs annyi erő, hogy felálljanak és szembenézzenek a saját hibáikkal is.

Valamint nem akarnak olyan emberrel kontextusban maradni, aki mindig a másikat teszi meg kizárólagos felelőssé ha valami gubanc történik.

2016. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Csak szerintem hülyeség a kérdés, mégis miért a nőknek kellene gondoskodni arról, hogy te ne legyél besavanyodva?
2016. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert te a nőtől várod, hogy rendbe hozza az életedet és alacsony önbecsülésedet. Mint ahogy erre kiváló női példája is, mikor azt gondolja a hölgy, hogy jön valaki, aki aki megment és bearanyozza az életemet. Csak várnom kell... :))
2016. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Adtam esélyt hasonló pasinak kétszer is, soha többé. Csak rákaptak, hogy végre valaki kedves velük, és egyre több lett a hiszti, egyre követelőzőbbek lettek, végül eljutottunk az öngyilkossággal fenyegetőzésig is. Nekem erre nincs szükségem. NAGYON szívesen segítek embereknek, de csak olyannak, aki hagyja, és nem csak kihasznál.

Én tudom, milyen a padlón lenni, volt már öngyilkossági kísérletem, és tudod mit? Saját erőből álltam talpra. Mikor már nagyjából jól funkcionáltam emberként, akkor összejöttem a jelenlegi barátommal, és az "utolsó simításokban" már ő segített, vele lettem teljsen "gyógyult" és boldog, de előtte évekbe került, mire egyedül összeszedtem magam. Előtte nem lett volna pofám belevágni kapcsolatba, nem akartam volna lehúzni mást... Nem voltam hajlandó depressziósan párkapcsolatba belevágni. Az, hogy picit még félős és kicsit zárkózott voltam, az már kezelhető probléma volt, de hatalmas munkámba került, hogy "csak" annyi bajom legyen.

Amúgy a nőknek már miért kellene "agresszív, züllöt férfi"?? Olyan messzire elkerülöm az ilyeneket, amilyen messzire csak lehet, és úgy gondolom, hogy jogosan.. Emellett nem tépek másokat elérhetetlen pasik miatt. ;) Hálistennek nem csak ez a két kategória létezik.

2016. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!