Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok nekem mondani normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem mondani normális társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Az a bajom , hogy most regisztráltam több társkereső oldalra , és mindenhol ugyanabba a falba ütközöl (nem vagy prémium , nem rendelsz 2000-ért szupererőt :))) vagy mit ) Így csak körülbelül olyan értesítések jönnek hogy egy két lábú , 47 éves szőke nő rádnézett . Ezen felül mindenki képe el van homályosítva , és a legkisebb szükséges kontakt is le van tiltva , ha nem csengetsz . Többek közt olyan oldalon is , ami amúgy is nyüzsög a reklámoktól . Ami pedig nem fizetős, ott olyanok nézegetnek , akik majdnem hogy anyámék lehetnének . Szóval az lenne a kérdésem , hogy van olyan oldal , ahol legalább 1-2 üzenetváltás , vagy a másik kilétének a felfedése alap szinten működik ?

2016. jún. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Randivonalon tudsz üzenetet küldeni de ott is vannak prémium funkciók. Nagy csodákat ne várj, én 2-n vagyok fent. Vannak kisebb-nagyobb sikerek de már rég nem lennék fent ha megtaláltam volna akit keresek.
2016. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Kb 5-6 éve használtam utoljára társkeresőt , akkor 1 hét alatt találtam egy értelmes lányt . Azóta vagy az oldalak szaródtak el , vagy az emberek agyával van valami . Ezek a jobbra -balra húzogatós oldalak meg 2 magyar forintot nem érnek , nem is értem minek vannak . A badoon , vagy a tinderen az összes nő 2 diplomás egyetemista , meg mit tudom én milyen magasan képzett xy assistant , és egy normális válaszra , vagy egy reakcióra képtelen . Nem is értem ezek minek vannak fent tucatjával .
2016. jún. 19. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van pár jónak mondható ingyenes társkereső! ^^ 19/F

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan a diplomájukkal kitörölhetik azt a bizonyost. Sok diplomás lány ismerősöm van... többdiplomások is, akik nem tudtak elhelyezkedni. Ez nem minden. Ettől max. az egó lesz nagyobb (tisztelet a kivételnek) de az meg inkább csak hátrány. Én is jártam egyetemre de inkább nem fejeztem be, mást csináltam helyette. A sors fura fintora, hogy egyik haverom aki ugyanezt a szakot elvégezte, munkatársam lett. Ugyanazt csináltuk ugyanannyiért. Ő már Írországban mosogat. Én nem.


Egyébként ha kérdésen én is elgondolkodtam mert több online felületen is erősen észrevehető a változás. Az emberek agya fogy. Ez biztos. Semmi nem számít már csak a hírnév, a pénz meg a külső. Ismétlem: tisztelt a kivételnek. De az arányok egyre változnak. Köszönhetően az agymosó médiának, a tehetetlen (vagy cinkos) tanároknak és még sorolhatnám. Vagy valamiért ez lenne a cél? Az agyatlan tömeget persze egyszerűbb befolyásolni...


Egyébként néztem én is a Badoot, többször is előfizettem több dologra. Eleinte még vissza írtak, de már nem igazán jellemző. Pedig akkor még egy normális mondat sem volt a profilomon. Ismertem meg onnan egyébként értelmes lányokat de eddig valahogy mindig elbukott a történet valami miatt. Reménykedtem egy darabig de már eléggé alacsony a színvonal tényleg. Érzelmi intelligenciára gondolok.

2016. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!