Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt barátnőt kereső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt barátnőt kereső és siránkozó férfi miért hiszi azt, hogy normális és jófej srác?

Figyelt kérdés
Én szeretek ismerkedni, beszélgetni bárkivel. Miért gondolják egyesek, hogy csak a külsejük miatt nem találnak barátnőt? Amikor vannak nem felszínes lányok (mint én is), akik nem a külső alapján ítélnek és adnának esélyt egy kedves és normális fiúnak. Viszont, ha a külsőre fogják a sikertelenségüket, akkor sosem jutnak előbbre? Főleg, ha a belsőjükkel van gond! Egyesek mondják, hogy ők tényleg kedvesek, tisztelettudók, és még számos jó tulajdonsággal rendelkeznek. Közben pedig csak sajnáltatják magukat, siránkoznak.

2016. ápr. 14. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Na, ez egy újabb meddő vitát fog csak elindítani.
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Na meg amikor olyat olvasnak, ami nem tetszik nekik akkor a sárga földig leoltogatják a nőket. Ez aztán igazi csajozós hozzáállás. :)
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Én is bírom az ilyet, mikor pl. olyan szöveggel ír rám egy srác, hogy minden lány olyan felszínes, és folyton kikosarazzák, pedig mit meg nem adna egy kapcsolatért, lenne-e kedvem ismerkedni... Hát kösz, de nem.

Aki már alapból elássa magát, az rohadtul nem vonzó. Miért kell ennyire kétségbeesettnek mutatniuk magukat?

2016. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
ti lányok könnyen beszéltek
2016. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nevetséges ez az általánosítás! Èn mindig is megmondtam hogy egy bunkó szemét vagyok! Az már egy másik dolog hogy segítőkész hűséges bealitottsagu vagyok de a bunkóság vitathatatlan. Miért nem változtatok? Mert észre sem veszem hogy bunko vagyok. Még mondjuk nem is érdekel. Külsőm sem belsőm sem hű de szép de én bevallom és biztosan vannak itt mások is. De az nem igaz hogy ha valami nekem itt nem tetszik akkor lehordom a nőket... Nem én szeretem a nőket csak hát a bunkóság miatt ők nem szeretnek :D
2016. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

4-es, inkább olvasd el ezt, ha a lányoknak annyira könnyű minden:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..



Na erre mit mondasz? Mi a kifogás a hölgyemény ellen?

2016. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Kedves lányok,az jelentkezzen itt akit legalább 3-szor kikosaraztak???

Na most mi pasik 60ilyet kapunk!!!!

2016. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
biztos csak a jopasiknal probalkozik akik barkit megkapnak
2016. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

7-es nem érted a lényeget.

Azt hiszed a lányokat nem utasítják el.

Most kiderült, hogy mégis. Most meg azzal védekezel, hogy titeket mennyiszer... Jajj könyörgöm, ez kész vicc. Belehalnál ha elismernéd, hogy nem csak neked lehet igazad?

2016. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
7-es vagyok,9-es nem fogok leállni vitatkozni veled,mindig a nő dönt,egyre jobban ki vagyunk szolgáltatva a nők kényének-kedvének!Tele a padlás...
2016. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!