Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gőgö$_Gúnár kérdése:

Mit kezdjen az ember, ha külső okok miatt az életben nem lesz lehetősége párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az alacsony ocsmány testalkatom , a púpos hátammal, a karvaly bazilika kilincs formáljú orrommal illetve,hogy olyan szőrös vagyok mint a gorilla,ezekkel a tulajdonságokkal az egyetlen dolg amit ki tudok váltani a nőkből nem más,mint a hányingerEzt minden egyes próbálkozásomnál keményen az orrom alá is van gyűrve. Multkor is meg akartam egy lányt hívni egy italra, de még ki se mondtam mit akarok, de már is a pofámba vágta,hogy mit képzelek én ,hogy ilyen alacsonyan ocsmányan és púpos háttal, meg merem szólítani, illetve megfenyegetett,ha mégegyszer meglátja ,hogy csak ránézek ,akkor agyon fog üttetni a bátyjával. Mindez, a fent említett külsőségek miatt Esélyt sem adott,hogy megmutathassam az ellentkező benső tulajdonságaimat. Hiába ,ígyvan ez, ha egyszer alacsony ocsmány ,púposhátú és egyéb külső hibái vannak az embernek,lehet bármilyen aranyat érő személyisége, akkor is okádnak rá az emberek.

#alacsony #hányinger #felszínesség #undor #ocsmanyság #púpos hàt
2016. júl. 9. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
XD Cuki vagy kérdező.
2016. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt már mind tudjuk...

Valami újat tudsz mondani?

2016. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek
2016. júl. 9. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én meg csak hasmenést tudok kiáltani a nőkből. Olyan idegesítő vagyok, hogy a nők gyomorgörcsöt kapnak tőlem, terhes nőknek meg közelemben folyik el a magzatvizük.
2016. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekünk valami rossz dolog lehet az auránkban
2016. júl. 9. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Még ha valaki nem olyan helyes, de külsőre ápolt, ad magára, nem igénytelen, büdös, akkor nagyobb eséllyel lehet valakije. Láttam már kevésbé helyes pasit is szép lánnyal, de azért ápoltan nézett ki.
2016. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk be is tolnálak a sütőbe egy kis sólettel, imádom a sült libacombit.
2016. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gazdag még lehetsz. Az előnytelen külsőt pénzzel lehet kompenzálni a nőknél, mással nem.
2016. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mai világban ez ilyen egyszerű...
2016. júl. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!