Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sülhet két nagyon őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülhet két nagyon őszinte ember kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Bár tetsszünk egymásnak, de járni nem fogunk bizonyos ellentétek miatt. Viszont ennek ellenére naponta beszélünk, és rájöttem, hogy imádom jól megmondani nekem a magamét, és érvelni a saját véleményem mellett. És azt is imádom, hogy ő is pont ugyanezt teszi. :D Mert jó meglátásai vannak rólam, hasznos dolgokat mond, de azért benne is van hiba.


Szerintetek ez most mi? Valami barátságféle lehet még ebből?


2016. júl. 28. 00:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mi sülhet ki*
2016. júl. 28. 00:46
 2/14 anonim ***** válasza:
Aha,siman lehet baratsag ,de szerintem meg kapcsolat is ...
2016. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt kétlem. Neki nem tetszenek az olyan lányok, mint én, mert én szeretek kezdeményezni dolgokat, irányítani, sosem voltam az a félénk típus, én meg nem szeretem az olyan srácokat, mint ő, akik nagyon húzzák az ismerkedést, keveset árulnak el magukról, mert én utálom a bizonytalanságot, szeretem tudni, hogy most akkor bejövök-e pasinak, vagy sem.
2016. júl. 28. 00:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Általában semmi, mert mindkettő fél lépni. Átéltem már ezt...
2016. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz :D :D
2016. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Hogyan van? Őszinte, de keveset árul el magáról? Teljes őszinteséggel mélyen hallgat magáról?
2016. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondott már magáról sok mindent, de csak idővel. De most arra gondoltam, hogy velem kapcsolatban nagyon őszinte.
2016. júl. 28. 08:30
 8/14 icu75 ***** válasza:
Egy kapcsolatban az őszinteség alap mindkét részről különben nem fog jól működni. Az a fontos hogy hogyan vagy őszinte, nyersen megmondani nem túl jó ötlet,főleg ha az illető fontos neked. Úgy kell mondanod ahogy fordított esetben,neked nem lenne bántó ha így hallanád.
2016. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem bunkó, kultúráltak vagyunk.
2016. júl. 28. 09:29
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmi jó, mert a nők nem szeretik az őszinte férfiakat.
2016. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!