Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem a felettesembe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a felettesembe. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Az elozo munkahelyemen beleszerettem a felettesembe ,bar lattam arra utalo jeleket ,hogy nem vagyok kozombos neki,de sajnos nem mertem kezdemenyezni,mert ugye a felettesem volt illetve idosebb 7evvel, en 23 vagyok 3O. Mar teljesen megfeledkeztem rola,de tegnap talalkoztam az egyik volt munkatarsammal es o mondta ,hogy a no is belem volt zugva,elmondta nekik miutan eljottem.

Tegnap ota nem tudom kiverni a fejembol.

Most viszont az a baj,hogy 150kilometerrel messzebb dolgozom.

Szerintetek hogyan tovabb ,mit kene tennem?

Amugy meg mindig szingli azt tudom rola.


2016. aug. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor is szerelmes lennél belé ha nem lenne a főnököd?
2016. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar nem az ,mert mas munkahelyen dolgozom. Szoval igen.
2016. aug. 2. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
A munkatársad hazudik, csak keveri a szart. Egy 30 éves nőnek egy 23 éves csak egy numerára kell, nem társnak. Csak egy dákó vagy, aztán dob a pcsába. Csak nem képzeled, hogy 23 éves takony gyerek a farkán kívül számít egy harmincas nőnek? Dugható vagy? Igen! Akkor az aktus után (már ha bírtad a tempót), menj anyuhoz cicit szopni! Sajnálom, kemény szavak, de ez van!
2016. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerinted tutira megbízható a volt kollégád? Nem lehet, h csak viccelődött vele? Persze majd a főnökasszony pont elmondja a beosztottaknak, h kibe van bele zúgva... :-D Én már megfordultam egy jópár munkahelyen, és a tapasztalataim alapján kissé hihetetlen ez a sztori...


Szerintem úgy tovább, h szépen elengeded ezt a történetet. Hidd el jobban jársz, ha nem ezen agyalsz, hanem inkább vmi hasznos dolgon.

2016. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3-as ,nem is szeretnek tobbet.

Azt ertettem az alatt,hogy beleszerettem,hogy nagyon megkivantam. En sem szeretnek egy nalam 10evvel idosebbel kapcsolatot. Maximum szexkapcsolatot.

De nem igazan ertem ezt a lekicsinyitest a korombol adodoan,nem 15eves kisgyerek vagyok.Nekem legalabb meg felall,es nem csipodik be a derekam. Arra amugy arra nem gondoltal,hogy egy 23eves kisfiu meg jol nez ki nem gyotortek meg az evek es nem hagyta el magat?

Amugy koszonom a valaszokat.

2016. aug. 2. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy harmincasnak egy huszonéves mindig kicsifiú marad. Egyszerűen nem lehet őket komolyan venni, még arra is meg kell tanítani őket, hogy hol van a nőn a lyuk. Aktus után meg automatikusan akasztják a nyakába a partedlit és tolják alá a bilit. Sajnálom, fogd fel, hogy te nőt látsz egy harmincasban, de egy harmincas benned csak egy gyereket. Te felfele nézel, ő pedig lefelé. Ezért keress a saját korosztályodban, mert fentebb kacsingatva csak sérülni fogsz. Fogd fel, hogy férfi csak harminc után leszel, addig
2016. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
addig csak fiúka lesz a neved. Sajnálom, de ez a könyörtelen valóság.
2016. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ki fenét érdekel, hogy babaarcod van meg ruganyos tested, ha nem tudod, hogy hogyan kell egy nőhöz nyúlni?? Szerintem te nem is ismered a nők erogén zónáit, soha nem is hallottál róla, azt hiszed, hogy előveszed a himbilimbidet és attól már elalélnak a nők. Partedlid és bilikéd van, vagy küldjek egyet?
2016. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem teljesen vagy normalis,mar ne haragudj.

Probalsz itt ,degradalni ,felem kerekedni egy teljesen artatlan kerdesben,a szemelyesseg teljes hianyaban. Ez szamomra ugy jon le,hogx komoly problemaid vannak onmagaddal ,meg ha nem is vallod be es probalod itt a nagyokos,kemenylegenyt adni.

Majd ha nem itt probalod kielni ezen hajlamaida,illetve sikerul megtalalnod,feldolgoznod azt ami ezt valtja ki beloled ,akkor talan fontolora veszem a tanacsaidat,de addig sajnos nem tud erdekelni a mondanivalod.

Remelem mielobb sikerul megtalalnod es megoldanod a problemaidat.

2016. aug. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!