Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a férfiakra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a férfiakra, hogy azt a lányt fogja választani, aki inkább belsőre bejön neki?

Figyelt kérdés
Tehát van két lány az egyik belsőre jobb a másik külsőre és azt fogja választani ami belsőre jobb.
2016. aug. 2. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehetetlen erre korrektül válaszolni. Személytől függ.
2016. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Attól is függ, hogy a külsőre rosszabb is jó nő-e.


20L

2016. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, mind kettőt. egyik a nappaliba beszélgetni, másik meg az ágyban dolgozni.
2016. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő. Én azt választanám, akivel jobban kijövök. Tehát aki belsőre jobban bejön. De nem mindenki van ezzel így..
2016. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy mekkorák a különbségek, bár nagyobb eséllyel (kövezzetek meg) azt választanám, aki külsőre jön be, ez alól egy kivétel lenne, ha a másik lányt is szépnek tartanám, vagy nem sokkal maradna el a másiktól, de viszont belsőleg olyan lelki kötődés lenne, meg érzelmek, amit a másik messze nem tudna megadni.

De ez persze csak én vagyok :)

20/F

2016. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Belső. Lehet hogy a másik lány egy bombázó, de ha komoly kapcsolatot keresek akkor pont semmire nem megyek vele.
2016. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

A fiúk a külsőt választják, a férfiak a belsőt.

38F

2016. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egy átlagosabb, de belsőre nekem tetsző lány és egy bomba, de buta csaj között kéne választanom, akkor nyilván az előbbit fogom.


Az utóbbi csak dugásra jó.

2016. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:

A szépség relatív. Van akinek az egyik tetszik jobban, van akinek a másik.


Ha szexpartnert keres vagy valakit akivel villoghat, akkor a számára külsőre szépet. Ha komoly kapcsolatot keres, akkor a számára belsőleg szépet.

2016. aug. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy mire kell nekik a nő. Aki csak fut a nők után, az a külsőt fogja nézni, mert nem beszélgetni akar velük, hanem megfektetni minél többet. Aki hosszú távon gondolkodik, és nem sötét, mint a fekete lyuk, az már a belső összeillőséget is nézi, DE úgy gondolom, hogy ők sem jönnének össze olyannal, akinek a külseje taszítja őket, de a semleges külsőből még egy erős érzelmi kötődéssel lehet vonzó. Szóval nem csak szép és hülye/bunkó/szemét/házisárkány vagy csúnya és okos/kedves/szimpatikus... létezik.
2016. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!