Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne lányokkal ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok, nem tartom magam gáz csávónak, de ötletem sincs hol lehetne ismerkedni lányokkal.

Suliba már végeztem, munkába még nem álltam. Sportolok konditerembe rendszeresen járok és eljárok ritkán futni vagy focizni. Van baráti társaságom, de csak fiúk. Szórakozóhelyeken nagyon ritka hogy lányok társaságába kerüljünk olyan módon, hogy valaki ismer valakit. Disco kizárva az a hely ahova csak X mennyiségű alkohol után vagyok hajlandó betenni a lábam.

Szóval nem tudom, sokszor szólítottam le lányokat, utcán, boltban, buszon, de az ilyen helyzetekben főleg a szituáció miatt kapok visszautasítást hogy jön egy idegen srác és egyből letámadja... nem csoda ha visszautasítanak.

Interneten próbálkozok, kevés olyan lány van aki visszaír így ismeretlenül. De hát érthető is valamilyen szinten. Szóval az lenne a kérdésem hol lehetne lányokkal ismeretséget kialakítani?

Kéne valami közös érdeklődés vagy nem tudom, ötletem sincs. 23 F



2016. aug. 3. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Haverom idén nősült, ő a kisboltban dolgozó leányzót vette el.

Minden reggel ott vett kaját munkába menet, egy idő után elkezdtek beszélgetni, felbátorodott, kipuhatolta, van-e valakije, és elhívta randira.

Ha első nap, mikor meglátja, ráront, hogy menjenek vacsorázni, biztos hogy elküldi a csaj.

Ez a titka az egésznek.


Ha van olyan lány, akit többször látsz a buszon, a boltban, a konditeremben, vagy bárhol, akkor előbb beszélgess vele. Kiderül, hogy szimpatikus vagy-e, és ha igen, akkor lecsapsz.


Interneten hol és hogyan ismerkedsz? Mert ha nem konkrétan társkeresőn, akkor ne erőltesd az ismerkedést...

2016. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!