Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy valakinek tetszem vagy sem?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés alatt, de akár élőben is azt mondják rám hogy szép vagyok, és tetszem nekik. Nem tudom hogy csak azért hízelegnek-e hogy lefeküdjek velük, vagy azért mert tényleg tetszem nekik, és valóban érdeklem őket.
2016. aug. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A legjobb módszer ennek kiderítésére, ha lefekszel vele.
2016. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz elhinnem hogy valakinek tetszhetek külsőre.
2016. aug. 4. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

miért nem tudod elhinni?

sokszor te magad sokkal rosszabbnak látod a helyzetet, mint amilyen valójában...főleg ha megfelelő belsőd van az sokat szépít rajtad! tapasztalatból mondom...volt olyan akivel először vakon találkoztam, akkor is szimpatikus volt, de pl második találkán külsőre sokkal szebbnek láttam, mint elsőre...

mondjuk a mosolygós lányok a legszebbek, de férfiaknál is teljesen más a kisugárzás amikor mosolyog!


ha valaki jó színész, sajnos simán megvezet és az első alkalom után ott hagy :S


23F

2016. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A képeimen mosolygok, a fogaim úgy viszonylag elég szépek, ápolom magam, jól öltözködöm, de akkor is nehéz elhinnem azt hogy tetszek valakinek.
2016. aug. 4. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, küldj egy képet, lemeózunk téged.
2016. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha ennyire nem tetszel önmagadnak. Már miért ne tetszhetnél valakinek? Ne mutatkozz könnyen kaphatónak, legyen benned tartás! Ha csak szexre kellesz, hamar meg fogja unni. Ha kitart, dacára, hogy nem is tartod magad szépnek, akkor valószínűleg komolyan gondolja.
2016. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutass már képet. Miért nehéz elhinni, hogy tetszel bárkinek is?
2016. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!