Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy tetszem valakinek? Mik azok a (pontos) jelek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki egyre jobban tetszik és szerintem én is bejövök neki,de néha meg azt gondolom hogy mégse kedvel.Igazából nem nagyon beszélgetek vele csak abban az esetben ha kér tőlem valamit vagy ha én tőle,DE mostanában többször odajön hozzám meg a padtársamhoz csevegni.Velem nem nagyon szokott,de a mellettem ülővel igen.Most eléggé elbizonytalanodtam és nem tudom hogy akar e tőlem valamit vagy nem.Ha tudtok (normális) tanácsokat adni,akkor megköszönném!

2013. szept. 24. 17:18
 1/3 anonim válasza:
Na szóval.Pötyögd be a google-re,hogy "tetszek neki?" és máris vagy 10 oldalt behoz ahol rengeteg példa van rá,hogy milyen jelek is vannak erre.Amúgy ha a padtársodhoz ment az nem azt jelenti,hogy hozzád ment.De nem akarom elvenni a kedved.Sok szerencsét!
2013. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírásodból ítélve lány lehetsz. Egy fiúnál abból láthatod, h tetszel neki, h másképp viselkedik veled, mint más lányokkal.

Ha mégis fiú vagy, és lányról van szó, akkor soha semmiből nem tudhatod biztosan.

2013. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :) 1 válaszoló már néztem pár oldalt,de sokkal többet nem tudtam meg.
2013. szept. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!