Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy valakinek tetszem-e?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
az attól függ, fiú vagy-vagy lány?
2012. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Folyton bámul, veled akar tölteni minél több időt, elpirul, össze-vissza beszél stb... :)
2012. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lányról van szó, akkor soha semmiből nem tudhatod biztosan.
2012. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az egyik bnőmről van szó és nem tudom hogy mivan mert mindig amikor elmegyünk lógni akkor mindig megölel meg simogat és ez olyan fura nekem mert van pasim és ez gáz xd
2012. nov. 2. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Lényegében ahogy az előttem lévő írta. 14:40 vagyok amúgy.

Ha fiú vagy akkor onnan tudod, hogy a lány pl: a haját fogdossa, folyton a tekintetedet keresi, figyel rád stb. kis jelek amiket észre kell venni. :)

2012. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és van egy bnőm akivel szoktam lógni ha szabadidőm van és voltam nála multkor és feküdtem az ágyon és odajött mellém és elkezdte fogdosni a hajam meg a kezemet is megfogta xd és rávett hogy nála aludjak és ottaludtam és amikor szólt az anyja menjünk aludni akkor bementem a szobába az meg egyszál bugyiba volt xd én betakaróztam és megfogta a kezem a takaró alatt és leakart smárolni tiszta bolond :D
2012. nov. 2. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
hát engedd neki;)
2012. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14:40 vagyok. háááát erre én nem tudok mit írni. :) Biztos tetszel neki és kiakarja próbálni, hogy milyen lesbinek lenni vagy eleve az. :) Te vagy a kiválasztott. :)
2012. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudnátok nekem is segíteni ebben az ügyben?? :( :/
2012. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!