Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresők valós képe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők valós képe a női társadalomnak, vagy oda inkább csak olyan nők mennek?

Figyelt kérdés

azt látom hogy a társkeresők tele vannak felszínes, pénzéhes, buta nőkkel. Senki nem ír vissza a külsőm miatt, ha pedig valaki visszaír, máris az anyagi helyzetemet firtatta....

Nagyon sokszor tapasztaltam, hogy egy teljesen normális kedves levelet írtam a lánynak, erre ő azonnal tiltott is.

Vajon ilyenek lennék az életben is a nők vagy az ilyen nők általában ezeken az oldalakon tömörülnek.


2016. aug. 4. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy küsőre magadhoz való nőt kellene keresned. Tényleg nem bántásból mondom, de lehet nem jól kategorizálod be magad.
2016. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Kategorizálás nagy hülyeség, az ember olyan embereknek aki tetszik neki, ne azt nézi hogy én hogy nézek ki aztán a másik hogy néz ki.

Szerintem a lehető legnagyobb baj a mai férfiakkal hogy kategorizálnak.........ezért nincs sikerül a nőknél

2016. aug. 4. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:
De ha egy magadhoz képpest szép nőnek írogatsz nem valószìnű hogy sikered lesz nála.
2016. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Társkeresőn nem lehet ismerkedni.

Én nem nézek ki rosszul, bár nem vagyok menő csávó kategória. A nőknek normálisan megfogalmazott üzenetet írok, helyesírási hibák nélkül, de úgy látom pont ez a baj. Mindegy mit írsz. Azzal fognak beszélgetni aki a legszebb, leggazdagabb, legszórakoztatóbb első látásra. A többi 100 üzenet küldő le van fosva.

2016. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és sokszor irkáltam már duci, előnytelen külsejű "sohanemleszsenkije" típusú nőknek is. Kapásból tiltottak... Általában ilyenkor kiderül, hogy teljesen más típusú férfit akarnak.
2016. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj már, de hát olyan nehéz minden levélre válaszooooolniii...!
2016. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 nem csak a nem válaszolás a gond, hanem az olvasás nélküli törlés.
2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát de mit képzelsz te? Hogy majd minden egyes férfit emberszámba vesznek, elolvassák amit írt és legalább egy köszönöm, hogy írtál-t válaszolnak?

Beképzelt majom vagy te is... még mit nem!

2016. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az internet szült közénk több hülyét, hanem megmutatta, hogy milyen sokan vannak.

41/N

2016. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem hiszem, a női társadalom nagy része ugyanis boldog vagy boldogtalan kapcsolatban van és sosem volt fenn társkeresőn. Vagy kipróbálta, de nem jött be és nem csinálja. Ha van fenn 500 lány egy adatbázisban, abból jó ha 100 aktív. Nőkből pedig a valós életben sokkal több van.
2016. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!