Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresők valós képe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők valós képe a női társadalomnak, vagy oda inkább csak olyan nők mennek?

Figyelt kérdés

azt látom hogy a társkeresők tele vannak felszínes, pénzéhes, buta nőkkel. Senki nem ír vissza a külsőm miatt, ha pedig valaki visszaír, máris az anyagi helyzetemet firtatta....

Nagyon sokszor tapasztaltam, hogy egy teljesen normális kedves levelet írtam a lánynak, erre ő azonnal tiltott is.

Vajon ilyenek lennék az életben is a nők vagy az ilyen nők általában ezeken az oldalakon tömörülnek.


2016. aug. 4. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A nők java nincs társkeresőn. Így marad az aki úgy érzi már nincs más lehetősége és az aki luxusprosti szeretne lenni, de ahhoz ostoba hogy egy erre szakosodott oldalra regisztráljon.


Barátnőkkel mi is regisztráltunk egyszer egy oldalra. Csak úgy, mondván vesztenivalónk nincs, szinglik vagyunk, próbáljuk ki. Én még aznap este töröltem magam.

Volt aki még 1-2 hétig elszórakozott vele, de egy hónapon belül mindenki törölte magát.

Szerintem nem jó hely társkeresésre. A férfiak szexpartnerkeresőnek nézik, a nők pedig sugar daddyt akarnak találni. (Itteni leírások alapján hivatásosok is vannak fent, ők a kedves levélre a tarifával válaszolnak.)

Aki egy ilyen oldalon találja meg az igazit annak piszok nagy mákja van.

2016. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A társkereső, csak egy lehetőség az ismerkedésre. Mondhatni nagyon kényelmes megoldás. A való világ is ugyanolyan, mint a társkereső. Mindkét helyen vannak idióták, szexet-kalandokat keresők, hazugok, és normális, komoly kapcsolatot kereső emberek is.


Nekünk bejött. A férjemmel ilyen oldalon ismerkedtünk meg. Mindketten komoly kapcsolatot akartunk. Egyikünknek sem volt se pénze, se kocsija, se semmilye mikor megismerkedtünk, mindketten otthon éltünk a családunkkal és tanultunk, iskolába jártunk. Munkánk sem volt. Sok ismerősöm van, akiknek így lett párja, férje, felesége, gyerekek, és neki is. Mikor megismertem 6 hónapja voltam fent, ő 2 hete. Elkezdtünk ismerkedni, majd találkoztunk, és járni kezdtünk. Elég hamar megkérte a kezem, aztán mikor befejeztük a sulit és lett munkánk, összeköltöztünk, nem sokkal később összeházasodtunk. Igen, megtaláltuk egymásban az igazit.


Én megmondom őszintén, eleinte minden levélre válaszoltam, de amikor egy normális, nem bunkó visszautasításra megkaptam hogy mekkora k...va vagyok, akkor elegem lett. Szexes ajánlatokat házas, párkapcsolatban élő férfiaktól nem fogadtam el, sem laza szexet egyedülállóaktól, sem korban hozzám nem illőektől, alacsonyakkal sem kezdtem beszélgetni, hogy reménykedjenek, aztán én legyek a gonosz amiért nem akarok semmit tőlük...

Nem láttam értelmét olyanok idejét pocsékolni, akik nem tetszenek, akiket nem tartottam vonzónak, akikről eleve tudtam, hogy nem akarok tőlük semmit.


Mindenki olyan párt szeretne találni, akihez vonzódni tud, aki tetszik neki külsőre-belsőre. Ettől én nem érzem bűnösnek magam. Szerintem kérdező, te sem szeretnél olyan emberrel kapcsolatban lenni akiről tudod, hogy azért jött veled össze, mert nem talált jobbat, ezért beérte veled, de amúgy nem vagy az esete, nem jössz be neki, nem tart vonzónak, nem érez irántad semmit.

2016. aug. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!