Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azzal, hogy vettem magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy vettem magamnak egy gépkocsit, megnőtt az értékem a nők szemében? Mostantól lesz esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 23:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem.
2016. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
ha ladát vettél nem de ha bmwét akkor igen
2016. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Felszínes nők szemébe talán, de az értékes nők szemébe nem hiszem. :)
2016. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyet.... De amúgy nem hinném. A kocsi önmagában kevés. Olyan személyiség is kell hozzá...
2016. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Ha vettél mondjuk egy 350 LE kocsit, én becs'szó értékelni foglak nagyon, csak hagy vezessem kicsit :)
2016. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
#3: Értékes nők? Léteznek olyanok? C'mon pls brah!
2016. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%

Azért én elég sok olyan történetet ismerősi körből is hallottam, hogy az autó eléggé felpörgette egy pár srác szexuális életét. Nos, az "értékes" nőknél talán így sem lesz esélye, mint valaki írta... De egy "nem értékes" nő is jobb, mint a semmilyen nő, nem?

Mondjuk sok függ attól is, hogy milyen a kocsi.

2016. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Gépkocsifüggő, de ez olyan, mint egy csodafegyver egy háborúban.

- mennyire erős fegyver a maga nemében?

- el kell juttatni a bevetés helyére

- fontosabb a pszichológiai hatása, mint a gyakorlati bevetés(tud róla az ellenség, féli a hatását?)


Kb. azt jelenti, hogy használnod, demonstrálnod kell a lányok felé. Menni buliba, Balatonra, villogni a strandon. Posztolni kell képeket, hirdetni, hogy veszed bele a kiegészítőket.

mindezek után még számolni kell azzal, hogy nem épp észlény csajokhoz kapsz így hozzáférést, szóval érdemesebb csak dugásra menni(esetleg szopatni őket anyósülésről... a legjobb dolog a világon, de szigorúan nem menet közben - fő a biztonság).


Sok sikert!

2016. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
gépkocsi :DD ez a szó is már vagy 20 éve kiment a divatból. Ma már úgy mondják verda
2016. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

PERSZE! mert ez így működik :)))))))


(nem)

2016. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!