Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon feltűnő lesz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltűnő lesz, ha mostantól elkerülöm?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdtem az egyetemet, és megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon tetszik. Egy irányba lakunk, ezért mindig egy busszal mentünk haza, és jókat beszélgettünk. Úgy gondoltam, h még akár lehet is köztünk valami, kezdtem beleélni magam. Viszont csütörtökön bejelöltem facebookon, és látom, h barátja van(de ezt ugye eddig nem tudhattam, mert csak az ismerősei láthatják). Teljesen elment a kedvem az egésztől, nem is értem, hogy lehetek ennyire peches. Most így már nincs kedvem találkozni vele, pénteken direkt megvártam amíg elmegy a busszal és külön busszal mentem. Szeretném minél jobban elkerülni.
2015. nov. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagy valószínűséggel annyira nem fogja földhöz vágni a dolog.
2015. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj, pont ez lenne a cél.
2015. nov. 28. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is oldottad a problémát. :D
2015. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobb ha nem kerülök közelebb hozzá, nehogy még jobban belehabarodjak , mert annál fájdalmasabb lesz nekem.
2015. nov. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!