Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon engem miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem miért nem akar senki se komolyabban?

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi csak szexet akar tőlem, vagy ha nem szexet akkor pedig csak egy párszor randizunk, nem történik semmi, majd utána otthagynak. Pedig tisztességes életet élek, nem öltözködöm kihívóan, még szexuális tapasztalatom sincs. De ha én soha nem találom meg a lelki társam, akkor inkább meghalok. n/24
2016. aug. 5. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne tedd!! Ott van az, csak még nem jött el! De én is így vagyok ezzel, leszámítva a halált.
2016. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
6%

Nos, mert meg sem ismernek. Nyilván a külsőd extra, a belső értékeid megmutatása pedig nehezedre esik.


Ha valakivel eljutsz odáig, hogy nem a képeid alapján/miatt kezd el veled beszélgetni, még nyert ügyed is lehet. (Nem javaslom a társkeresőket, pedig biztosan fennvagy).


26/F

2016. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Biztos van aki akarna, csak ő meg nem bejövős neked. Nekem a belső fontosabb egy nőben, a jelleme, mint hogy szexis legyen és a ffiak ráizguljanak.

De mivel nem vagyok vonzó, így a hozzád hasonló érzelmesebb, bensőségesebb jellemű lányok is átnéznek rajtam.

2016. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne add fel, még nem találtad meg a megfelelő társat, de hidd el, ha kitartasz, akkor megtalálod :)


23F

2016. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valahogy már nem tudok ebben hinni.
2016. aug. 5. 14:43
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
69%
Mi sem, gyere, sírjunk együtt a vesztesek klubjában ;)
2016. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

üdv a vesztesek klubjában 30N


sajnos nehéz társat találni,szerencse kell hozzá!

sok szerencsét kívánok mindenkinek!

2016. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg talán látszik, hogy önbizalomhiányod van, és emiatt azt hiszik, hogy könnyen szórakozhatnak veled.
2016. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De aki neten is már egyből a szexszel kezdi miután látta a képemet? Önbizalom hiányos vagyok, de ezt igyekszem elrejteni mások elől.
2016. aug. 5. 15:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
valahogy szellemileg rakjad magad össze,az írásod alapján ez jön le nekem.rögtön meg akarsz halni ,amint valami nem sikerül,méghozzá 24 évesen,hibás a gondolkodásod.tanulsz még? mivel foglalkozol?
2016. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!