Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy nagyon szép lánnyal senki sem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Akárhol megjelenek, mindenhol elismerik, hogy gyönyörű vagyok, jó a közelemben, és a természetem sem botrányos.

Mégis 22 év alatt egyetlen kapcsolatom volt, az is szörnyű.

Miért?


2015. dec. 14. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én akarnék...:)

20/F

2015. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22 éves vagy? Akkor ez normális, hány kellett volna, hogy legyen, 30? Lehet nagyon zárkózott vagy furi lány vagy, persze ez nem biztos, h. baj. Van egy barátnőm, aki nagyon szèp, de senki nem mer oda menni hozzá, pont azért mert szép. Nagyon nagy önbizalom v. tapasztalat kell egy férfinak ahhoz.
2015. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vagy belső probléma, vagy félnek tőled a fiúk...

nálunk is ez volt a középsuli egyik legnépszerűbb lányával...


22F

2015. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, csak (ennyiböl) nem tudni, hogy ki a nem normális.
2015. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg sokan szeretnének veled kapcsolatot, csak te őket emberszámba se veszed!
2015. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Perfectrush ***** válasza:

Ilyen rövid leírás és jellemzés után épkézláb választ nem lehet adni erre.


Mindenesetre a szépség önmagában nem minden!

Udvarlóid, jelöltjeid se voltak sosem?

Esetleg túl zárkózott vagy, lelki és fizikai értelemben is.

Van hobbid? Jársz helyekre, ahol tudnál ismerkedni?


Én is 22 éves vagyok, 2 komoly kapcsolatom volt + néhány randi a kettő között.

Ez sem annyi, mint sok más embernek, de nincs ezzel semmi baj.

Nem kell ezt erőltetni, minden történjen, amikor ideje van.

Te se izgulj ezen, mert csak olyan dolgokba hajszolod bele a végén magad, amiket később megbánsz!

2015. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Perfectrush ***** válasza:

Ja és elfelejtettem említeni, hogy fiú vagyok. :D

Ha akarsz beszélgetni a témáról vagy kérdezni, akkor nyugodtan írj privát üzenetet.

2015. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi alapján vagy arra tudok gondolni, hogy olyan elérhetetlenül szép vagy, emiatt nem mernek próbálkozni,


vagy


Egészen biztos, hogy tényleg annyira szép vagy?


Tudod a kedves emberek (mint pl én is) soha nem szólnak egy rossz szót se mások külsejére, de hát csak azért mert James Blunt meg anyukád szerint beautiful vagy, sajnos még nem biztos hogy ez tényleg igaz.

2015. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem félnék. Szamtalan not megkaphatnek mert eleg tehetos vagyok csak nagyon valogatos:/ egy szep nore vagyom vegre mert eddig a felhozatal gyatra. Nem ismerek szep noket de teged megismernelek. Ennyi :D
2015. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak te gondolod magad nagyon szépnek és kicsit magasan hordod az orrod e miatt? Persze lehet, hogy tényleg jól nézel ki, de ez még nem lehet az oka, hogy senki nem akar veled kapcsolatot.
2015. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!