Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan teljesen komolyan, hogy egy férfihoz egyetlen egy nő sem vonzódik szexuálisan?

Figyelt kérdés
Napról napra, évről évre egyre jobban azt érzem, hogy az ilyen férfiak közé tartozom sajnos. Ilyen létezhet? Ha igen, mi lehet ennek az oka? Olyat ne irjatok, hogy kérdezzem meg a nőktől, mert ők nem képesek őszintén megmondani, mi bajuk van velem.

2016. aug. 5. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A baj hogy nem a magadhozvaló csajokat kergeted.
2016. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
én is ilyen vagyok! a sok megalázás kinevetés kihasználás után megundorodtam a női nemtől már nem tartom őket vonzónak undorodom tőlük..
2016. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rusnya, nem aláztak szärrá, csalódások értek már és szerintem is van olyan aki iránt nem, hogy nem vonzódnak hanem egyenesen közönyösek. Már csak azért is létezhet ilyen, mert, ha olyan van, hogy valakiért megőrülnek (akár nem is egy adonisz kinézetű figuráért), akkor olyan is van aki nem egy gázos alak, de mégis leszærják. Ilyen ez, boltban sem kel el minden. Néha Milka csokit is látok lejárni.
2016. aug. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bence_ ***** válasza:

Ha ápolt, egészséges akkor kizártnak tartom.

Rakd rendbe magad. Lelki oka van amiért vissza utasítanák.

2016. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj, ha egy nő is válaszol?

Van ilyen.

Ismerek olyan pasikat, akikre 100% meg lehet mondani, hogy értelmes csaj az életben nem jön össze velük.

És kivétel nélkül fejben defektesek!

Ez nagyon nem azt jelenti, hogy a külseje mindnek rendben van. De láttam én már ronda pasit csinos nővel.

De nőgyűlölő, beteg elméket soha!

2016. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre azért had írjak egy kontrát. Ismerek olyat aki az eddigi szinte összes nőjét megverte vagy bántotta. De mindig összejön vele valaki. Nincs olyan hónapja, hogy ne legyen valami új csaja. Lehet nehéz elhinni, de sajnos ez a valóság.
2016. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet.
2016. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
Létezhet persze...Olyan esetben szokott ilyesmi előfordulni,ha az illető úrnak nemcsak a külseje visszataszító,de az egyénisége,beszédstílusa is...
2016. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell senkiházi szintre süllyednie valakinek, hogy ne kelljen a nőknek. Jó, lehet van valaki akinek kellhet, de úgy alapjában véve nem nagyon tobbzódnak érte. Nem mondanak rá rosszat, hogy milyen egy senki, de ettől még évek is eltelhetnek mire egy valaki összejön vele.
2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!