Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a feleségem, jobban...

Úgy érzem a feleségem, jobban vonzódik szexuálisan egy másik férfihoz, akivel régebben lefeküdt. Szinte érzem a zsigereimben. Nálatok szokott olyan lenni, hogy jobban vonzódtok egy másik férfihoz, nőhöz?

Figyelt kérdés
Mielött megismerkedtünk,lefeküdt egy pasival.Egyéjszakás kaland volt,de elött párszor találkoztak.Feleségem végül bevallotta,hogy ő csábította el,mivel nem volt együtt akkoriban már vagy 1 éve férfival,olyat választott,akihez vonzódik.Ezzel nem lett volna gond,viszont azzal igen,hogy megismerkedésünkor,elég sokat beszélt róla.Hogy akkor ez neki milyen jó volt,meg hogy ez a fickó megadta neki a löketet,hogy kitörjön a szingliségből stb.Túl sokat beszélt róla nekem,és sokat kérdeztem róla még az elején,hogy tiszta lappal induljunk,hogy biztos nem e érez már iránta semmit?Azt mondta nem,ami lehet igaz is,de szexuálisan még szerintem mindig vonzónak találja a férfit.Egyszer előkerült ismét a téma,már nem tudom miről volt szó,de nagyon hevesen elkedzte védni ezt a fickót.Még a kapcsolatunk elején,olyan fellengzősen beszélt nekem az egészről,hogy ilyen meg olyan jó volt neki ez akkor.És sokszor a védelmére kelt,nem tudom furcsa.Valahogy ennek a fickónak a szelleme,mintha mindig ott lenne a kapcsolatunkban.Valahogy valami véletlen folytán mindig előkerül és téma lesz.A mai napig úgy érzem,mintha simán lefeküdne ismét azzal a férfival ha úgy lenne.
2015. febr. 14. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, 21 éves, 2 és fél éve vagyok párkapcsolatban.

Nekem is vannak pasik az életemben akikhez nagyon vonzódom szexuálisan, de minden fejben dől el. Ameddig nem adok rá okot, hogy ne tegye, addig a párom bízik bennem, és nem féltékenykedik. Biztos benne, hogy nem futok bele ilyen kalandba, többet jelent a kapcsolatunk nekem annál, mint hogy egy ilyennel elrontsam.

Nem bízol a feleségedben? Azon a régi kalandon kívül volt okod féltékenynek lenni? Tett olyat a feleséged ami okot adna erre? Ezeken gondolkozz el. Ha bízik benned és szeret, akkor nem lép félre. Ha bízol benne, és szereted, nem gondolkodsz ilyeneken.

2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Mondd meg neki, hogy nincs kedved mindig arról a pasasról társalogni, ügyeljen ő is arra, hogy ne kerüljön szóba ez a téma.

A máshoz való (jobban) vonzódás természetes dolog mindkét nemnél, próbálj meg nem foglalkozni vele. Biztos te is izgatónak tartasz más nőket.

Nekem a munkahelyemen pl. elég sok jóképű férfi van, és bizony jobban vonzanak, mint a párom. És hogy miért is vagyok vele akkor? Mert másnak nem kellek, nem vagyok olyan jó nő. Ő pedig rendes ember, és egy fokkal szebb az ördögnél, bár nem az esetem.

2015. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Megmondanám neki, hogy ha annyira viszket neki akkor mehet hozzá, én végeztem.
2015. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom, miért lett az utolsó lepontozva, amikor szerintem rátapintott a lényegre.

Ami más férfiről/nőről ábrándozik, az már nem tiszta szívvel van jelen az adott kapcsolatban, és valamilyen továbblépésnek a kezdete lehet ez.

2015. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
+Aki
2015. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,az a helyzet,nem tudom eldönteni.Vannak arra utaló jelek,hogy szerintem simán megtenné ha úgy van.Akkoriba amikor összejöttünk,nem volt olyan régen,pár éve,akkor az elején elég fura volt,hogy annyit beszélt róla.Végig úgy éreztem,hogy valami nem stimmel,de arra gondoltam,csak képzelődöm.Sokszor a védelmére kelt,ami nekem nagyon furcsa volt.Egyenlőre nem tudom mit gondoljak.Végig úgy éreztem,hogy jelen van a kapcsolatunkba,nem tudom ezt nektek megfogalmazni.
2015. febr. 14. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Próbáltad neki ezt elmondani amit nekünk is? Hogy úgy érzed mérgezi a kapcsolatot a másik pasas? Próbálj beszélgetni erről.
2015. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha legközelebb szóba kerülne, akkor te meg kezdj el áradozni egy kolléganődről ugyanígy.
2015. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as, ez mondjuk teljesen jogos lenne :D

első voltam

2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as! Nem óvodások már. Beszéljék meg, ha az asszonykának más kell, menjen oda.
2015. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!