Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha csupán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csupán ennyi a gondom a pasikkal, de ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Ez a kép tökéletesen kifejezi, hogy mit hiányolok a férfiakból. Szó szerint egy kezemen meg tudnám számolni, hány ilyen sráccal beszélgettem eddig, de a lányok között is elég ritka.

Én egyébként nem tartom magamat felsőbbrendűnek emiatt, csupán az olyan pasik, akik nem ilyenek, azok számomra szörnyen unalmasak, nem tudnak érdekelni, nincs velük miről beszélgetni, és enélkül meg nem kezdek párkapcsolatot többször senkivel. Mert már kitapasztaltam, hogy a jó szex számomra édeskevés.


Akivel most ismerkedek, ő ilyennek tűnik, csak elég zárkózott, és ez sem valami jó. :S


Én lennék ufó, vagy tényleg kevés az ilyen ember?


[link]


2016. aug. 6. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Ebben semmi extra nagy dolgot nem latok.

Bar az teny, hogy ehhez ertelmes, tajekozott, intelligens partnerre van szukseg.

Illetve egy olyan eszrevetelem van meg, hogy ezek kozt vannak melyebb temak, amiket nem rogton fogok megbeszelni valakivel, akivel meg csak eppen ismerkedek.

2016. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés. Legalábbis én is ezt tapasztalom körülöttem... mindkét nem esetén.
2016. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Nők kedvenc tevékenységük/témájuk a szex, még ha nem hangoztatják is. de egyébként az öltözködési stilusukból is erre következtetni sokan mint egy szakadt rbancok rongyokba mini, és átlátszó ruházatba. Na most erről legelsőre az jön le ösztön szerüen a férfinak (akármennyire is hihhetetlen nem tárgyak, érző, ösztön lények) hogy Jól meg kell bszni mert a kirakatban van a melle. Ezek után, miről akarsz te beszélgetni a férfiakkal komolyabb dolgokról, igy első benyomásra ha testeteket viszitek bele ami szemet szúr? De oké.. próbáljátok bemagyarázni hogy ez nem igy van.. pedig 2 szemünkkel látjuk hogy pedig mégis :D ennyi.
2016. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Blade Bone ***** válasza:
Hát de most mit rinyálsz itten? Nem lehet mindenki olyan amilyen neked kell, meg kell ezeket az embereket találni, és közben nem szabad elkeseredni, ha nem olyanok, mint szeretnéd, mert rengetegen vagyunk a földön, de még itt gyakorin is. Nem szabad feladni. Nekem is sokszor elment a kedvem az emberektől, de mindig jön hálisten valaki, aki bebizonyítja, hogy nem mindenki egyforma. :)
2016. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat lelkiségét én egy létrához hasonlítanám, amit meg kell mászni.

Az ismerkedést nem lehet a mély vízben kezdeni, igenis semleges témákkal fogod, mint hogy ki honnan jött, mit szeret, mivel foglalkozik, hány testvére, barátja, kiskutyája, macskája, porcicája van... Ki kell alakulnia egy alap bizalomnak, ami egyre inkább elmélyül és ezzel együtt az érzések is jönnek.

Amikor már szerelemről, mély lelki érzésekről beszélünk, félelemekről, gyengeségről (főleg egy férfi esetében), ott már mély érzések játszanak, nem kezdeti ismerkedés.

Ezt ki kell várni, folyamatosan hozzá kell tenned neked is egy kapcsolathoz, hogy eljussatok idáig és idővel eljön. Létezik ilyen, sőt... azt mondom a legtöbb férfinek van érzékeny oldala, csak nem mutatják meg bárkinek. Ha türelmetlen vagy, akkor nyilvánvalóan soha senkitől nem fogod megkapni ezt a bizalmat.

2016. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Milyen érdekes, akárhányszor nekiálltam egy nővel ilyen témákról beszélgetni, mindig besültek 5 perc után, annak ellenére, hogy a téma szakértőinek vallották magukat. Ez pontosan olyan, mint a "gamer girl" jelenség, vagyis van egy halom attention whore, akik tudnak építeni egy oszlopot Minecraftban és azt hiszik, hogy ők máris az összes videojáték mesterévé váltak, holott amint egy a témával egy kicsit is foglalkozó emberrel állnak szóba, rögtön elvéreznek és kiderül, hogy semmihez se értenek. Ne vedd zokon (mondjuk nem érdekel mit érzel), de te szerintem pontosan ilyen vagy.
2016. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én soha nem rakom ki semmimet.


6, te pont nem olyan vagy, mint amilyet keresek. :)

2016. aug. 6. 21:46
 8/28 anonim ***** válasza:

Most akkor mizu, mizu, mizu? oO


az a baj, h nekem még ezek a témák is unalmasak, én azt szeretem, ha full idióta tud lenni egy csaj, le tud süllyedni a szintemre úgy. :) ez az igazán ritka

2016. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8. Full idióta csajokat szerintem a tini párkapcsolatba találsz bőven
2016. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Egy csomo csaj csak kifele mutatja, hogy milyen tajekozott, jol informalt. Az atomokig el sem jutunk, mert annal a kerdesnel megakadnak, hogy melyik konyvet olvasta a mult heten vagy a gyermekkorrol nem szivesen beszel. Lehethogy mar felnottnek szuletett? Gondolom a ferfi oldalon is vannak hasonloak, nem altalanositok.
2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!