Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a gond, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond, hogy a lányok inkább járnak előnytelen külsejű pasikkal, engem viszont szándékosan meg sem néznek?

Figyelt kérdés

rengeteg szép lány jár alacsonyabb,vékony pasival vagy túlsúlyos,slampossal is,én viszont mindent megteszek,hogy jól nézzek ki és semmi pozitív reakció.

190 cm magas vagyok,rendszeresen edzek,ami látszik is,előnyös hajam van,divatosan öltözködöm,igényes vagyok...mellé kedves is,de semmi.


2014. máj. 26. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos olyan szép vagy,hogy nem mernek veled szóba állni. :D
2014. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszik nekik az arcod, a tartásod, a kisugárzásod, stb. Ezeregy oka lehet.
2014. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Besz@rok. Egyik fele azért sír mert hogy csak az izmos, pénzes csávók kellenek minden csajnak, a másik fele meg hogy csak az előnytelen külsejűek szednek fel mindenkit. :D
2014. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy humoros, intelligens, őszinte nem vagy?
2014. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te sem lehetsz egy tál eper...
2014. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a fiúknál, lehet nagyobb esélyed lenne.
2014. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kuldesz uzibe kepeket?:$
2014. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A tükör nem mutatja meg,hogy mi van az agyadban.
2014. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt lehet kinyitod a szádat sötétebb van mint éjszaka.
2014. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valami hibád csak van :)
2014. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!