Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » HElyzetelemzéssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HElyzetelemzéssel kapcsolatos kiírás.27 éves pasi vagyok. Megismertem egy 27 éves nőt. Ezzel kapcs kérdéseket teszek fel. Elég meredek számomra a téma, ezzel kapcsoltosan várok kielemzéseket?! Véleményeket?!

Figyelt kérdés

MEgismertem egy lányt.. Okos, magas, értelmes,helyesnek tűnt (2 diploma,önálló élet, saját albi,kocsi) Két alkalommal randiztunk, első találkozás egy esküvő volt. 3. randin lefekdütünk majd elkezdődött valami.Eltelt több hét, voltunk nyaralni meg ilyesmi és kezdem kiismerni. Azonban vannak nagyon zavaró dolgok: Van egy kutyája és felengedi az ágyába amitől mindig tiszta szőr leszek(másnap a farkamról szedtem le a kutyaszőrt ami nagyon gáz). Mesél az exeiről,h ennek ekkora motorja és ilyen olyan kocsija volt és azért tudott rá felnézni mert minimum annyit vagy többet keresett mint ő. Aztán van egy lakótársa akit sosem láttam még pedig sokszor voltam nála. A lakótársa(pasi) havi 40 ezret ad neki és ez a haverom szerint nem más mint az ,h amikor kedve van elmegy hozzá megkúrja és annyi. A főnökével elmegy moziba aki idősebb nála 10 évvel, "de csak barátok". Az ágyában találtam egy durex síkosítót és szerintem fogamzásgátlót sem véletlen szed, inkább azért,h mikor kedve van azzal lehessen.Eléggé kiábrándultam belőle mert baromira ridegnek érzem és ezzel kapcsolatban kérdezném,hogy velem van e a hiba, vagy gond,hogy az ilyen dolgok zavarnak? (bmwre ráizgul,más pasival lakik,szeret mesélni az exeiről,flegma néha és pl sosem orálozott nekem,holott szeretem ha egy nő csinálja)

Annyira felcseszett egy alkalommal,hogy az éjszaka közepén eljöttem tőle és nem tervezem,hogy többet keresem. Az oka az,hogy mindig az exeit állította be rossznak és megszólalt bennem egy jelzés,hogy "menekülj" mert korábbról volt negatív tapasztalatom,h nem csak a pasik a rosszak,hanem a nők is lehetnek elmebetegek. Pl. utalt rá,hogy szedjem ki a szemöldököm és hogyan állítsam be a hajam, mintha a saját ízlése szerint akarna alakítani. A szex sem volt vele önfeledt,mert mesélte,hogy sosem volt vagina orgazmusa. Vélemények?



2016. aug. 7. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gyorsan lépj le
2016. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
65%

Apa, a megérzésed kiváló. Menekülj. Ő egy karrierista qrva. Ahogy leírtad, csak azzal nem kefél, aki nem kopogtat be hozzá.


Még egy tanulság: a diplomához elég egy kis cash, kitartás, meg egy csinos pofi.


26/F

2016. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én is éjjel akkor ezt éreztem, kb lebaszott,h miért nem alszok, "korán kel" .. van egy nagyon gáz sokadik megérzésem,hogy valami nagyon nincs rendben. átszokott járni filmezni a fiú barátaihoz akik rendszeresen szívnak, meg "ők úgyis csak barátok" ráadás távkapcsolat lenne szóval szerintem nem éppen egy megbízható nő lenne
2016. aug. 7. 22:15
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez a nő egy felszínes leányzó.(Legalább is az alapján,ahogyan leírtad) Viszont pár dolgot cáfolnék.

1. Főnökkel való "randi". Én színházba és kávézókba járok a főnökömmel. Sosem nézett rám úgy,ráadásul családos ember.Tehát felsem merült sosem az...

2. Síkosító.önkielégítés...


De szerintem ettől független hanyagold a csajt. Aki már beleszól abba,hogy hogyan"állítsd be" a hajad... a legkevesebb.Az már durva szint,hogy a bolt pasijai javaival henceg. Undorító.

2016. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
amin kiakadtam az az,hogy "szedjem a szemöldököm".. ez szerintem nem kellő egy pasinak, főleg,h nem egy sövénykerítés szemöldököm van
2016. aug. 7. 22:18
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Tragédia ez a csaj. Szexen kívül semmi mást ne akarj tőle (már ha jót akarsz magadnak), de ha az sem volt az igazi akkor hagyd a fenébe.
2016. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem minden hiba amit leírtál és persze érdekelne a másik oldal is, de így; tipli.
2016. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Dugd még egy darabig amíg jól esik, de tartós kapcsolatra ne számíts vele és ne is akarj tőle.


Nem tudom hány csajjal voltál vagy mekkora csajozógépnek/mennyire komoly embernek tartod magad, de esélyesen benne már több farok járt, mint ahány punciban te voltál az életben.


Ő egy tipikus "független/önálló/magabiztos/karrierista" nő a leírás alapján. Még "kiélvezné" az életet a kövi 5 évben, aztán valami lúzer papuccsal lenne gyereke az utolsó pillanatban. Ne te legyél az, akit befűz erre. Mondom: Élvezd vele a dugást, esetleg a társaságát, legyél el vele, de ne várd hogy ő lesz a szerelmed, a feleséged vagy a gyerekeid anyja. Ahogy leírtad, az alapján ő egyáltalán nem alkalmas ilyenekre.

2016. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez fűvel fával összeáll, le merem fogadni, hogy minden pasinak azt mondja szereti, meg ilyen meg olyan egyedi vele meg csodás vele minden....lépj le ez egy Hazug ribi
2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
egyetemista voltam, több mint 30 lány volt az életemben szexuális téren, volt egy fél éves illetve egy 3 éves komolyabb kapcsolatom, szexuális téren mondhatni,hogy már azért nem vagyok balek. (nem ego miatt írom,hanem van az a momentum,mikor az ember érzi,hogy a másiknak mi aa jó vagy éppen elmegy- nők esetében remeg , illetve van az a tipikus azt sem tudja,hogy van effektus). Az nekem is derengett,hogy nem egy szűz lány, nem is ezzel van a baj,hanem a természete és a ridegsége, illetve az a tény,hogy brutálisan ki tud akasztani..)
2016. aug. 7. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!