Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,lassan 19.

Sokat dolgozom,ebből kifolyólag nem nagyon van kedvem bulizni járni,nem is nagyon hívnak el.

Ebből következik hogy nem sikerült még elveszteni a szüszeségem,még csókolózásig sem jutottam el,barátnőm így valószínűleg nem lesz.


És ugye ezek okok miatt,nem is nagyon tudok beszélgetni lányokkal.


Szerintetek min változtassak?


Sportolok,és járok kondizni is,de ezek a dolgok gondolom nem érdekli a lányok 99%-át szóval a hobbijaimról sem tudnék beszélni velük.



2016. aug. 9. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Az egyetlen amin változtathatsz, ha eljársz bulizni. Ott tudsz csak másokkal ismerkedni, otthon nehéz. Ha pedig azt mondod, nem lesz barátnőd akkor nem is lesz. Oda mehetnél pár lányhoz, ismerkedni, beszélgetni mást nem tudsz tenni. Nagyon sok lány van szerintem akinek még nincs barátja, szóval nyugodtan próbálkozhatsz.
2016. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell rögtön elásnod magad, én is 17 évesen csókolóztam először, akkor is részegen úgyhogy annyira nem is emlékszem. Barátnőm se volt még, csak kavargatásaim, pedig nagyon sok embert ismerek, sok társaságban benne vagyok és erősen extrovertált vagyok. Nem is nézek ki rosszul, a többség szerint. Nem kell feladni, biztos hogy van olyan akinek te kellesz. Csak ne otthon ülj, mert akkor nem fogok megismerni. :) 19f
2016. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alap témákon kívül nem tudok miről beszélni,szóval 99%-ék,hogy elküldenének,miután megvoltak az alap dolgok.
2016. aug. 9. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az "úgyis elküldenek" hozzáállással nem is lesz semmi.


És ha elküldenek, akkor mi van? Az is egy tapasztalat. Gyakorlat teszi a mestert, de ha meg sem próbálod, tényleg esélytelen.


A szüleiddel, barátaiddal is tudsz beszélgetni, nem? Ha nem tudsz mit mondani, kérdezz.

2016. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!