Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő is ki fog dobni? Az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is ki fog dobni? Az ilyen pasiknak a sikeres nők kellenek?

Figyelt kérdés

Volt 1 eve egy srac, akivel volt par randim. Minden rendben volt, jol kijottunk, jokat beszelgettunk, latszolag oda volt...megsem jottunk ossze, mert szerinte nem vagyok eleg ambiciozus. Ő egy neves egyetemen vegzett kituno eredmenyekkel, nagy tervei voltak, es folyamatos tettvágya. Szerinte én tul lazan fogtam fel az eletet, nem illunk ossze..



Most van egy masik srac. Hasonlo kvalitasokkal rendelkezik (ha nem jobbakkal)...2 randin vagyunk tul. Szinte mindenben egyetertunk, jokat beszelgetunk, nevetunk, mindent tokeletesnek erzek.



Alapvetoen ertelmes lanynak tartom magam es az ilyen fiuk jonnek be... viszont teny, hogy nincsenek nagyratoro terveim. Mesterkepzesre jarok egyetemen, de nem fogok a szakmaban dolgozni. Nem all elottem ilyen fenyes jovo. Felek, ez neki is feltunik...hogy nem vagyok neki elég jó.



Vagy nem evidens, hogy a sikeres pasik a sikeres noket keresik?


2016. aug. 10. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem minden ember így értékeli a másikat, ne félj ettől
2016. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ezen ennyire stresszelned. Nem ez legnagyobb mérvadó egy kapcsolatban. Persze fontos az ambíció ez igaz. De 2 randi után szerintem felesleges belemenni
2016. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Pedig egy kevésbé ambíciózus partner nagyon praktikus is tud lenni. Nem kell az ő karrierjéhez is igazodni és át tudja vállalni a házimunka nagyját.
2016. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hol lattad azt, hogy csak a sikeres sracok utan kajtatok? Azt irtam az ertelmes sracok jonnek be ! De grat, h ebbol ezt sikerult leszurnod...


Koszi a valaszokat. Remelem igazatok van :)

2016. aug. 10. 10:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz gáz. :)


Most attól mert egyetemre járok, összejönnék én egy teszem azt bolti eladóval is (nem lenézés, semmi ilyen!!!!) ha jól kijövünk egymással, kiegyensúlyozott, értelmes... stb.

Nem a papír a lényeg, se nem az ambíció - ha nem ez számít a másiknak legfőképpen. :)

2016. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bár úgy lenne :) csak az elozo tapasztalat, annyira megrongalta az onbizalmamat, hogy mar tenyleg nem tudom, hogy egy ilyen tokeletes srac mit akar tolem...:/
2016. aug. 10. 12:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aligha az a probléma, hogy nem tartanak elég ambiciózusnak vagy tartanak attól, hogy nem leszel elég sikeres. A valódi indok inkább az lehetetett, hogy az első srác egyszerűen unalmasnak tartott és nem élvezte annyira veled töltött időt, mint ahogy azt te gondoltad. Megesik az ilyen. Egyáltalán nem biztos, hogy a második srác is unalmasnak fog tartani, ez majd később kiderül, még nagyon az elején vagytok. Ha ez egy ismétlődő probléma lesz nálad, akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy nagyon felfelé keresgélsz és olyan srácokkal próbálkozol, akik sokkal intelligensebbek/tájékozottabbak, mint te és emiatt nem vagy megfelelő partner a számukra. Valójában nagyon egyszerű dolog ez: ha egy férfi érdeklődik irántad, akkor keresni fog és kapcsolatot szeretne majd veled, ha pedig nem érdekled, akkor nem érdekled.
2016. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Aranyos" vagy, de nem ez a problema. Nagyon jol erezte magat velem, es ezt nem felt kozolni minden egyes alkalommal, na meg eszreveszi azt az ember lanya, ha a masik nem erzi jol magat a tarsasagaban...nem volt tajekozottabb, a jo diploma nem jelent egybol naprakeszseget minden dologgam kapcsolatban. Ilyen teren nem voltak kulonbseget koztunk.
2016. aug. 11. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:

"Aranyos" vagy, de nem ez a problema. Nagyon jol erezte magat velem, es ezt nem felt kozolni minden egyes alkalommal, na meg eszreveszi azt az ember lanya, ha a masik nem erzi jol magat a tarsasagaban...nem volt tajekozottabb, a jo diploma nem jelent egybol naprakeszseget minden dologgam kapcsolatban. Ilyen teren nem voltak kulonbseget koztunk.


Nézd, megértem, hogy nem azt a választ kaptad, amit szerettél volna, de az a helyzet, hogy ha az első srác olyan fantasztikusan érezte volna magát veled, akkor összejöttetek volna. Lehet, hogy te úgy érezted, hogy minden rendben, de a tények mást mutatnak.


Saját tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy egyszerű udvariasságból soha nem mondtam azt egy lánynak egy randin vagy utána, hogy rosszul érzem magam vele. Ha mégis így volt, akkor egyszerűen nem kértem tőle újabb randit vagy valamilyen kevésbé fájdalmas érvvel megindokoltam, hogy miért nem szeretném folytatni vele az ismerkedést. Megalázó azt mondani valakinek, hogy "unalmasnak tartalak, nem érdekelsz, ne találkozzunk többet", ezért a kulturáltabb férfiak kerülik az ilyen megnyilvánulásokat még abban az esetben is, ha így gondolják.


A lényeg az, hogy az első srácot nem érdekelted komolyan, ettől viszont a mostani srácot viszont érdekelheted. Idővel kiderül majd.

2016. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem azert mondom ezt, mert szeretnem ugy erezni, h nem vagyok unalmas. Tenyleg nem vagyok, es tenyleg jol erezte magat velem. Azt latja az ember. Es hidd el, nem en kerdezgettem tole, hogy naaa jol erezted magad ? Minden alkalommal elmondta, milyen jo velem, utana uzenetben is megirta, folyamatosan dicsert es nem egyszer monda azt is, h okosnak tart. De az eletvitelunk nem egyezik meg. Habar nem mibdta ki, de en szerintem azt hitte, vissza fogom őt húznu az életben.
2016. aug. 11. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!