Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél mennyire az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyire az érzelmi összekapcsolódás az alapja a vonzalomnak és mennyire a külsőségek (izmos test, jó képű stb. )?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hiába tetszik valaki külsőre, soha nem feküdnék le vele, ha egy bunkó tapló... A mosolygós, jófej srácok jönnek be, akikkel soha nem lehet unatkozni.
2016. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos eléggé bár nem kizárólagosan.
2016. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

#1


De hiába mosolygós, meg jófej, ha bazi ronda.

2016. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Van a munkahelyemen egy nő, aki külsőleg nem valami vonzó, de mivel folyton mosolyog és sokat lehet vele hülyéskedni, így még kicsit meg is tetszett.

2016. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az egész ember számít, kívül-belül.
2016. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Is-is.

A jó külső másra nem elég, csak a vágyak felkeltésére, de akkor egy szex után már mehet is a levesbe, ha mást nem tud felmutatni.

Nehogy azt higgyétek, hogy ilyet csak a pasik csinálhatnak. :)

És minél jobbam megismersz valakit, annál kevésbé számít a külseje.

Egy átlagos pasi is lehet nagyon vonzó a személyisége miatt, és egy helyes pasi is lehet ellenszenves.

Ettől még Quasimodo nem lesz álmaim férfija, és nem fogok mindenkivel az ágyban kikötni, aki szimpatikus, mert a kettő nem ugyanaz.


Első pillantásra alap, hogy csak a külső számít, elvégre mit tudsz a másikról, azon kívül, hogy néz ki?

Ismerkedés során dől el, hogy kitől mit akar az ember.


És bármennyire is fáj, a nagyon csúnya pasik ettől sem lesznek vonzóak. (Ahogy nektek sem a nagyon csúnya/kövér csajok, bármennyire is állítjátok, hogy mindegy, csak nő legyen.)

2016. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit kezdjek egy számomra vonzó külsejű emberrel, ha taszít a viselkedése, ha agresszív, ha meg van keseredve és az ember életkedve is elmegy a rossz hangulatától? És mit kezdjek egy szimpatikus viselkedésű, jókedélyű emberrel, ha elhanyagolja a testét, a higiéniát, és reflexből nem megyek közel hozzá? És mit kezdjek egy amúgy jókedélyű, vidám emberrel, ha teljesen más mentalitású, mint én, és ez gondot okozna együttélésnél, nem tudnánk közös programokat szervezni?


Ismerek olyan embereket, akik folyton keseregnek, rossz a közelükben lenni, pedig a külsejük rendben van.

Ismerek olyan embereket, akik erősen dohányoznak, és a testüknek van egy jellegzetes szaga emiatt, amitől tüsszögési inger tör rám, megfájdul a fejem, ha bizonyos távolságon belül vagyok velük.

Ismerek kiszámíthatatlan hangulatú embereket (nem a jó értelemben), az ő közelükben nincs biztonságérzetem.

Ismerek olyanokat, akikkel jó barátok vagyunk, de annyira mások vagyunk, hogy együttélni borzalmas ötlet lenne, viszont a barátságunkat a különbségek nem zavarják.

... stb. stb. stb.


Alapvetően hozzám hasonló mentalitású emberek között keresgélek társat, és csak olyan ellentétekkel, amik nem kibékíthetetlenek egymással.

2016. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Marad a régi szabály: Aki ronda haljon meg.


De így meg - nm lenne egyszerűbb tudatosa kigyomlálni a rondákat és egy szebb fajt létehozni, ahol mindenki tök jól néz ki és eltűnnek a problémák?

2016. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez két külön kategória. Nem lehet egy lapon említeni őket. Mindkettő elengedhetetlenül szükséges!
2016. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!