Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már egyáltalán nem jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már egyáltalán nem jellemző az, amit idősebb nőktől hallok?

Figyelt kérdés
Hogy mentek utánuk a férfiak, a semmiből előkerültek egy csokor virággal, a klasszikus módon udvaroltak és keresték a nők társaságát, nem sértődtek be, ha nem adták be rögtön a derekukat, a konkurencia meg inkább versenyszellemet ébresztett bennük, nem csakúgy kihátráltak. Mert én manapság egyáltalán nem találkozom ilyen viselkedéssel a férfiak részéről, csak a "ha nem jössz első szóra megyek máshoz" mentalitással és engem személy szerint ez nagyon elszomorít.
2016. aug. 10. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

"Ha nem jössz első szóra, megyek máshoz" mentalitás!!!


Racionálisan ez kb. így néz ki: lépek, mielőtt fanatikus elmebetegnek gondolnál, s feljelentesz zaklatásért!


Szerinted megéri teperni bárkiért is? NEM!

2016. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
ne hidd, hogy olyan csodás volt minden annak idején. az idő mindent megszépít, főleg az emlékeket. ha minden olyan csúcsszuper és felülmúlhatatlan lett volna annó, ahogy mondják most az örgek, akkor senki nem változtatott volna a világon, mert minek. úgyan úgy megérték ők is a pénzüket, és megcsinálták amit a mai fiatalok is megcsinálnak, csak azt már elfelejtették, vagy szégyellik és ezért kimarad a családi történetekből...
2016. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Azért, azt tudod, miért megy máshoz? Mert a többi nő, szét tett lábbal várja. Nem így lenne, hiába menne máshoz.
2016. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha manapság előugrasz a semmiből egy csokor virággal a kezedben, akkor lefújnak gázspray-vel és feljelentenek szexuális zaklatásért. Az egyik ismerősöm tavaly Valentin napra akart adni a kiszemeltjének egy doboz bonbont, erre a csaj ráhívta a kidobót és fel lett nyalatva vele a flaszter, holott a csóró veréb csak annyi mondott, hogy "úgy hallottam szereted az ilyesmit, szóval gondoltam...." és a következő pillanatban már satuba volt fogva a feje és ki volt csavarva a keze.

Manapság a nők rohadt brutálisan el tudnak utasítani, ha nem tetszel nekik, ha nem lennék félig szociopata, akkor már rég felemésztett volna a tucatnyi kegyetlen lepattintás okozta depresszió, szerencsére nem vagyok papírból és még élek, viszont egy halom férfi nem ilyen szerencsés és a nagy részük hamar belerokkan ebben. Dobtak már meg véres tamponnal, öntöttek már az arcomba pezsgőt, nyomtak már a hajamba rágót, bele is köptek már a szemembe, fel is löktek a jégpályán, hogy csak néhányat említsek, a verbális megaláztatásokról nem is beszélve. Régen a férfiakat legalább tisztelték annyira, hogy illendően küldték el őket az anyjukba, manapság már minden eszköz megengedett ha egy pasi lekoptatásáról van szó, én vagyok erre az élő példa.

2016. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Régen tudták hogy ki a ház ura és kuss volt ha azt mondta.Egy pofon után nem válás hanem bicsánatkérés volt az asszony részéről.Tudták hogy mi a dolguk.Most csak lázadoznak.
2016. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Már csak a papucs pasik azok, akik a végtelenségig ostromolnak egy lányt, hiába látják, hogy reménytelen.

Ők egy párkapcsolatban is hasonlóan viselkednek, engedelmeskednek, könyörögnek, megalázkodnak, bohócot csinálnak magukból, csak maradjanak együtt. Az eredmény? Senkik a lányok szemében, akiket akárhogyan ki lehet használni.

2016. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
A gond ott van, hogy pont azoktól a jól kinéző férfiaktól kívánnák az ilyesfajta oldskul udvarlást, akiket már rászoktattak a nők arra, hogy az első szóra szétcsapják a lábukat, csak hogy meglegyen a pasi. A nők elolcsósították magukat.
2016. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

7-esnél a pont

A nők valahogy mindig attól várják az ostromot, a virágot, a közeledést, aki vonzó, de ha valaki olyantól kapják, aki nem az, mindjárt bunkó, tolakodó lesz, aki nem ért a szép szóból.

Kettős mérce ez a javából.


No persze a ronda, dagadt, nőietlen nőkért sem áll a sor és valóban, el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen nőre egyetlen kósza kérdésen túl bármit is szánnék.

2016. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert megváltozott a piac a nok azt mondjak hogy az uncsi meg nyalas aki romantikus a nokkel igy kenytelen volt megvaltozni hogy kapjon pinat
2016. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Na jó, de most őszintén! 30 éves nőként ha a "semmiből" előkerülne egy pali egy csokor virággal és randira hívna, három lehetőséget vennék figyelembe: vagy elmebeteg, vagy pénzemre hajt a kis g*ci, vagy strici és el akar adni qrvának! Egyik se túl kecsegető lehetőség! Úgy elhajtanám, mint a legyet! Esélye sem lenne! Ezek után miért várná el bárki, hogy a férfiak ismeretlen nők után teperjenek?

Az a normális, ami ma van. Tetszik valaki, odamész, elhívod randira, aztán ha szimpi vagy neki, eljön. Ha meg nem, akkor nem. Akkor keresel valaki mást, akinek majd tetszel, és eljön veled, és talán lesz valami.

Minek olyan szekér után futni, ami nem vesz fel?? Az nem normális dolog! Se férfi, se női oldalról!

2016. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!