Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért hiszik azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért hiszik azt, ha néznek egy férfit akkor az egyből oda is megy hozzá már kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem ennél azért több kellene. De még is nem értem miért várják el ha néznek egy férfit, akkor már egyből vennie kell a lapot és odamenni, sokszor meg már el is itélik emiatt az egészet, ha nem megy oda azonnal a férfi akkor megvan bélyegezve töketlen lzernak.
2016. aug. 11. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért? Ezt hiszik? Én tőlem ahhoz mégy oda kezdeményezni, akihez akarsz.
2016. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor meg nekik ugye kell az idő..
2016. aug. 11. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj vágni a teljesen nyílt jelzéseket, és cselekedni, de akkor majd ne sírj, hogy így sincs barátnőd, mikor kb. hívva vagy. :D :D :D
2016. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a fonalat. Milyen idő?
2016. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sírok. Csak nálam mondjuk ez nem igy müködik hogy ezredmásodperc alatt döntsem el
2016. aug. 11. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezredmásodpercek alatt eldöntened, ezt magad sem gondolhattad komolyan. És tényleg ne gyere vissza sírni, hogy nem kellesz senkinek, mikor egyértelmű jelzésekből nem értesz. Mit kellene még? Integetni? Puszikat dobálni? Vagy inkább menjen oda egyből, hogy neked egészen biztosan ne kelljen csinálnod semmit? Máskor azon vinnyogtok, hogy a nők nem adnak jelzéseket, most meg azon vergődsz, hogy amit adnak nem elég, miközben teljesen tisztában vagy vele ennyi alapján is, hogy mi a helyzet...
2016. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az még nem biztos! olyanokról is halottam meg láttam már hogy adja a csaj a jelet, a csávó odamegy, és teljesen hülyének lett nézve h hogy gondolta.. meg félreértette biztos
2016. aug. 11. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Kell a fenéket, kérlek. Semmit se "kell".

Majd még az b***na be, ha azért ugranék, mert egy "nembejövős" (ejj, de szépen írtam) lány csak nézelődik egyet. Jól is néznénk ki!


Majd akkor, ha a nőknek is oda kell menniük ismerkedni ahhoz, aki csak utánuk füttyent az utcán.

2016. aug. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem senki nem várja el. Csaj leadja a jelzést, ha te nem veszed, akkor ez van, nem te vagy az egyetlen pasi a földön... csak az a gáz, hogyha szemez veled, te semmit nem csinálsz, aztán összejön mással, te meg rinyálsz. Na, az a gáz. De nem az, hogy nem mész oda egyáltalán, aztán minden marad annyiban.
2016. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!