Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki utalja a házi állatokat?

Figyelt kérdés
Kutya macska stb. Nagyon utalja őket menekül tőlük stb.
2016. aug. 12. 06:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék vele össze, és ő se velem.

Legalább is megnézném, mit csinál, ha két kutya körbeugrálja, és akkor még a macskákkal nem is találkozott. De ezt még hamarabb el szokták fogadni, mint az óriáscsigákat.

2016. aug. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Biztos nem, bár ő se jönne velem össze.

Volt egy ilyen tapasztalatom, bár nem utálta, sőt szerette, de mindig elmondta nekem, hogy nem tudna egy kutyával együtt élni, illetve mennyire rossz állatnak lenni, mert nem tudnak fejlődni. Már pár alkalom után nagyon zavart.

2016. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne. Első beszélgetésnél menekülne. Legalább is meghallaná, hogy patkányok, teknősök vannak a lakában. A többit már nem tudnám elsorolni. Nem lenne kinek.
2016. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
gyerekkorom ota allatorult vagyok..tobb szaz allatam volt..most 11 pitbull..meg egyebek..igen kizaro ok 33ffi
2016. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De az ilyenek nem gonosz emberek valahol belül?
2016. aug. 12. 07:26
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagy állatbarát vagyok. A lakásunkban nem lehet, mert a tulaj nem engedi, de szerencsére minden hétvégén kiélhetem magam, mert apukáméknál 4 kutyám van.

Az exem még a szaguktól is rosszul van, nekil egy kutya van otthon, de soha még meg sem simogatná vagy esetleg etetné.

Idővel rájöttem, hogy az embereket is utálja, nem csak az állatokat.

Legközelebb nem kezdenék ilyennel.

2016. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, mert van egy macskám a lakásban. Bár, ha tudnánk kompromisszumot kötni, akkor elképzelhető.
2016. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát nehéz dolog. Nekem olyan partnerem volt, aki messziről szerette a kutyákat, de mikor látta, hogy bizonyos kötöttségekkel jár. El kell vinni sétálni, etetni kell szóval folyamatos törődést és foglalkozást igényel, és emellett még ott van a szőr is amit hullajt, szóval akkor már annyira nem tetszett neki. Zavarta és ennek többször hangot is adott. És ez meg engem kezdett el zavarni egy idő után. Szerintem fontos, hogy szeresse az állatot, mert különben állandó konfliktus forrás lezs.
2016. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem utálta őket!!! Csak messziről szerette :) parkban itt ott az utcán ha látott egyet mosolygott meg minden. De együtt élni már nem tudott velük.
2016. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Én azért elgondolkoznék, hogy milyen ember az ilyen. Én imádom az állatokat, van is itthon, de szerencsére eddig mindenki szerette őket, vendégek is, akik itt jártak. :) Nem igazán ismerek olyat, aki utálja :O A macskákat szokták kevésbé szeretni, bár nem tudom, miért. (Nálunk ez is megdől, mert bárki jön ide, mindenki dögönyözni akarja őket)
2016. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!