Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten tényleg ennyire érzelemmentes húspiac jellegű ismerkedés megy?

Figyelt kérdés

Többször volt hogy írtam vakakinek és mint a boltban elmondta az elvárásait ő mit szeretne aztán mit tud adni milyen hibái vannak stb.

Teljesen olyan érzésem volt mikor felhivtam egy kereskedőt és elmondta milyen hibái vannak az autónak illetve miben jó az adott termék. Teljesen rosszul lettem mi ez a nagy érzelemmentesség az emberekben


2016. aug. 12. 08:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen és első randin, mint a lovaknál, végig nézik a fogaid is.
2016. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem ezért húspiac. Még az a legkisebb gond, ha valaki tudja mit akar és kit keres.
2016. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ilyet még nem tapasztaltam. Pedig sok emberrel beszélgettem már innen is. Na jó, az is igaz, h nem ismerkedési szándékkal, bár volt olyan is, akivel a beszélgetés eltolódott abba az irányba, de nem tapasztaltam ilyet. Gondolom ez is hozzáállás kérdése.
2016. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Van akivel igen, van akivel nem...

Van olyan amikor nem is ismerkedésnek indul, de annyira szimpatikusak egymásnak a felek, hogy végül az lesz belőle...

De van azaz eset is amit leírtál, hogy ki mit vár el, de azért nem ennyire fekete-fehér a dolog...


23F

2016. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én inkább a használtautok.hura hasonlitanám, ez van ez a kinálat lehet nézelődni, szépséghibákat ha tetszik felvenni a kapcsolatot ha nem, nézni mást.
2016. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nemcsak interneten, hanem azon kívül is.
2016. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

A hasznánlatutó.hu pont olyan, mint a netes társkeresők: a vevő(nő) beállítja, hogy legyen ennyire, meg annyira pöpec, menő márka, a gép feldobja, hogy 600 találat van. A vevő erre beírja, hogy oké, de ne legyen 100k km feletti futású és lássanak csodást, kijön 2db.

Ha az összes hülye ezt képzeli magában, akkor azt a 2db autót keresi minden hülye, amivel felviszik az árát a csillagos égig. Az autó eladója meg egyetlen árra se fog rábólintani, hisz ahogy eddig mindig, most is várhatóan ön egy még annál is jobb ajánlat.

Hiába tanul több nő közgázt, a jelek szerint mindent meg tudnak tanulni, csak felfogni nem képesek...

2016. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Amúgy van egy startup ötletem:

Használtautó-tinder -> Car'nder


Beállítod, hogy milyen kategóriát keresel és amikor a GPS-en az adott autó a közeledben van a tulajjal, akkor jelez mindkettőtöknek és spontán módon lehet összehozni a kocsi megtekintését.

2016. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

7-nek.

Csak ti pasik mindig elfelejtitek, hogy nem autók vagytok, amik passzívan várják a vevőt...

De tegyük fel, hogy mégis.

Mást fog keresni a vevő, ha csak munkába kell, mást ha villogni akar vele, mást, ha bele kéne tudni ültetni mind a három gyereket, és mást, ha a terepralli a hobbija. Megint más autót keres egy plázacica, akinek az a fontos, hogy piros legyen és pici gombóc, nőcis autó, és mást egy cégvezető, aki reprezentálni akarja vele a pénzét és a hatalmát. Megint más autót keres valaki, akit felvet a pénz, és megint mást, akinek mindegy, csak 200 ropi elég legyen az átíratásra is, de még guruljon magától.

Tudod, ahány nő, annyiféle elvárás, és annyiféle pasi, aki megfelel.


Egyébként az elméleted hibátlan... :P

2016. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Odáig igaz, hogy nem passzívan kell várni a "vevőt", mint egy autó. Abban viszont nem helytálló az autós hasonlat, hogy mindenkinek másra lenne igénye. A nőknek ugyanis kb. teljesen ugyanazok a férfiak kellenek, a plázacicáknak és a proliknak ugyanúgy, mint a 6 nyelven beszélő mesterdiplomásoknak.
2016. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!