Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő lehet pont a nagy boldogság keresés miatt lesz boldogtalan?

Figyelt kérdés

Sok hosszú éveken át tartó 30 feletti szingli nőt ismerek.

Azt vettem észre hogy csak keresik a nagy őt, keresik azt a nagy boldogságot ami talán nem is létezik de ők csak keresik....

Aztán tellik az idő és egyszercsak kattan a biológiai óra és már gyerek nem lehet és nem is olyan vonzóak már. Aztán rájönnek hogy rossz egyedül nem lehetett az életbe gyerekem és mi lesz így velem boldogtalan vagyok


2016. aug. 12. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ácsi... a boldogság és a párkapcsolat (nagy ő stb.) nem ugyanaz. Lehet, hogy valaki azért lesz boldog, mert van egy párkapcsolata, de ez nem ugyanaz.
2016. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyi szingli 30 év körüli nőt ismersz, privátban dobj már át légyszi egy pár számot, meg nevet, mert én már évek óta próbálok ilyet találni, de eddig majdnem mind szingli, vagy frissen elvált és férfigyűlölő, vagy van két gyereke, és mindegy ki dugja őket, csak a fizetést hazaadja. Gyerektelen, nem elvált, ábrándos korombeli nőre vágyok.


Előre is köszi!

2016. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondanám, hogy a boldogságkeresés miatt, hanem a túlzott elvárások miatt. Sok tanulmány is szól erről.

Pl. azt látják facebook-on, hogy mindenki gyönyörű, eljegyzi a párja, álomszép helyen nyaralnak, hatalmas mosolyok és ha nekik nem pont ez van a kapcsolatukban, akkor szarul érzik magukat.

Én tudom, hogy sokat ártottam a házasságomban, hogy túlzott elvárásaim voltak. Élt egy kép a fejemben, hogy hogyan lenne minden tökéletes, és nem tudtam elfogadni, ha nem úgy volt. Nem tudtam értékelni, hogy milyen szerencsés vagyis inkább áldott voltam, hogy az megvolt, ami...

2016. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Akkor is sokan lesznek boldogtalanok, ha megalkusznak egy rossz kapcsolattal, és bevállalnak egy gyereket.

Aztán sorra írják ki a kérdéseket, hogy megveri a párja, csalja, elissza az összes pénzt, nem tudnak egymáshoz se szólni.

Hogy elhagyta másért, ő akarja elhagyni másért, mi lesz a gyerekekkel.

Hogy a házasság egy kalap sza.rt nem ér, de a gyerek miatt érdemes-e maradni.

Válnának, de a közös hitel miatt nem tudnak.


Soroljam még?


Aki szingli, és szokott miatta siránkozni, nem biztos, hogy boldogtalanabb, mint az a nő, aki megalkuvó volt, és aztán egy életen át benne ragad egy rossz házasságban, vagy egyedülálló anyaként küzdhet a napi betevőért.


Az a legritkább, aki hiú ábrándokat kerget, és a végén hoppon marad. Boldogtalan házasságban élő nő sokkal több van.

2016. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt sokan összekeverik a boldogságot az élvezettel, másrészt a boldogsághoz nincs szükség senkire, mivel azt magunkban kell megtalálnunk, harmadrészt a bulvárszenny olvasása gerjeszti ezt a nagy Ő mizériát, amit el kéne már felejteni.


20F

2016. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Sok hosszú éveken át tartó 30 feletti szingli nőt ismerek." Megmagyaráznád ezt a mondatot?
2016. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A boldogság azokra talál rá akik tudnak nevetni.

Japán közmondás

2016. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A japán öngyilkosok erdejét is említsd meg, hiába mondókáznak.
2016. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!