Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, az, hogy én senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az, hogy én senkinek se kellek, de még egy alja nőnek is jut komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyetlen nő állt velem kedvesen szóba velem eddigi 28 évem alatt, de az olyan volt, hogy még nekem sem kellett volna semmire, pedig én aztán nem válogathatok. :D

Egy ocsmány tróger vette el a szűzességét és utána a következő pasival első randin smárolt és évekig rohant utána, a harmadik csávója meg valami casanova volt, aki erőfeszítés nélkül megdugta.

Szóval láthatjátok, a lány buta mint egy darab kő, beképzelt egyetemista, 2 undorító alak nyelette vele a spermáját, semmi tisztasága és erkölcse nincs, mégis lazán élhet komoly kapcsolatban évek óta. :D

Én normális életet élek, nem aláznám meg magam, erkölcsömre is adok, mégsem vagyok jó senkinek.

Mi ez a kettős mérce?

Még a leggusztustalanabb élőlényeknek is jut kapcsolat, ha punci nőtt a lábuk közé.


2016. aug. 13. 19:13
 1/6 anonim válasza:
96%
Azért, mert ilyen módon gondolkodsz a nőkről.
2016. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Elég alpári a stílusod. Miért zavar, ha neked nem is kellett volna? Talán azoknak volt egy-két rendes szavuk, nem ilyen

ítélkező módban beszéltek.

Alja nő? Te sem lehetsz valami észlény.

2016. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hogy te micsoda egy gyökér kis mitugrász vagy. :D
2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a fiatal korosztályban sokkal több a férfi, mint a nő. Másrészt a férfiak ízlése jóval többféle, mint a nőké, így lehet, hogy van, akinek pont az a nő tetszik, te viszont egy nőnek sem tetszel.
2016. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ocsmányabb lehetsz, mint annak a nőnek bármelyik volt pasija. És nem a megjelenésedre gondolok. Undorító a stílusod, egy szánalmas, irigy kis görcs lehetsz.
2016. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. irigy vagy, aki másokkal foglakozik a saját fejlődése helyett

2. undorító a stílusod, ezt ugye a kérdés leírésából szűrtem le...


Nyilván fontos, hogy az embernek legyen tartása, de alapvetően nem a tiszta erkölcsbe szeretünk bele: többet számítanak a tartalmas beszélgetések, közös témák, humorérzék. Ja, és senki sem szeret negatív és utálkozó emberekkel beszélni - ebben a kérdésben is olyan kifejezéseket engedtél meg magadnak másokkal szemben, amelyek nem tűrnek nyomdafestéket. Lehet, hogy igazad van, de az is lehet, hogy az 'ocsmány tróger' milliószor jobb, szabadabb társaság nálad, míg te nyomasztó lehetsz.


20/L

2016. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!