Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszabb lett a helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb lett a helyzet az interneten komoly kapcsolat keresés terén, mint 5-10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy igen. A férfiak többsége csak szex, a nők válogatósabbak lettek stb. Társkereső oldalak szenvednek a férfi többlet miatt.

Állítólag régen sokkal könnyebb volt interneten komoly kapcsolatot találni, mint manapság.


2016. jún. 5. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kb 10 éve voltam fent és akkor sem válaszoltak a nők soha, pedig én tényleg tartós kapcsolatot kerestem.

Ha ma mennék fel, már én is csak szexkapcsolatot akarnék.

2016. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A férfiak többsége csak szex, a nők válogatósabbak lettek stb."


A teljes képhez azért hozzátartozik, hogy a nők szigorúan azokra a pasikra hajtanak, akik csak a szexben érdekeltek.

2016. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők is csak szexre mennek. Én úgy vettem észre.
2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Túl van már komplikálva ez a társkeresés mizéria, én úgy érzem...


Kicsit hisztiszagú itt minden ilyen jellegű kérdés!


Hogy régen mi volt, azt én nem tudom.

Valakinek könnyebben megy és valakinek nehezebben. Huuu, de nagy dolgot mondtam most.

Ehhez is szerencse kell, mert valóban nem könnyű megtalálni azt a személyt, aki illik hozzánk.


Egy biztos, kár rágörcsölni, annál rosszabb!

2016. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lett más a helyzet, te öregedtél 5-10 évet, kevésbé vagy kapós, ennyi történt csak.
2016. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a változás inkább a kultúránkban állt be?

Sokkal gyorsabban mennek szét a kapcsolatok. Elfogadottabbak az egyéjszakás kalandok. Egyre többen mondják, hogy ha valami nem jó egy kapcsolatban, akkor szakítani kell. Hiába a nagy fejlettség, de az emberek érzelmileg fejletlenebbek.


Önzőbbek mint régebb voltak. Van az a dolog, hogy áldozatot hozni a családért például. Na most családon belül is inkább egyéni érdekek nyilvánulnak meg. Valaki azt mondja, hogy nekem ez kell vagy az kell. Nekem ez jó az jó. Ezt bírom, azt nem bírom. Nem bírom már tovább, mennem kell, stb. Ilyeneket lehet hallani párkapcsolatban vagy családos emberektől, ami azért kicsit furcsa, mert a megfogalmazásukban csak saját magukat emlegetik. A másik fél pedig hol hibás valóban és van valami olyan tette, amit nem lehet elfogadni, például a félredugás. De olyan is van, hogy egyszerűen nehéz helyzetbe került, már nem tudja azt a helyzetet biztosítani a párjának mint régebb.


Szóval szerintem nem csak a párkeresés változott, hanem a párkapcsolatok is és minden. Egyre ellentmondásosabbak az emberek. Beszélnek mindenfélét emberségről, de valójában ők is csak a presztízs meg státusszimbólumokra hajtanak. Az egyre szebb beszédek és hangzatos mondások mögött ócska tartalom van és hazugságok. A szép külsők, divatos ruhák gagyi belsőket takarnak.


Szerintem ki lehetne mondani, hogy lazábbak lettek az erkölcsök és ezt a média váltotta ki és támogatta. Egyre több a nagypofájú gizda csávó, akik rájöttek, hogy egy szélhámos, hazug személyiséggel hódíthatnak. Mivel a komplexebb, összetettebb gondolkodás kiment a divatból, már mindenki kétbitesen gondolkodik. Ez kb arra elég, hogy a felszínt meglássák, de a körülményeket, háttérben meghúzódó elemeket már nem. A médiában hatalmas sikerük van az ilyen embereknek, mivel "éjjel-nappal" (Budapest) ezeket mutogatják. Ezt még ha nem is veszi komolyan a társadalom, de óhatatlanul kifejtette a hatását a fiatalabb generációkra.


A társkereső oldalaknak szerintem nem is érdekük az, hogy az emberek társakat találjanak. Nekik a használat számít, legyenek felhasználók, lehetőleg fizessenek is be minél többet. Ebből kifolyólag nem csodálkoznék, ha a háttérben lenne néhány stikli, ami nem a tisztességes társkeresést, ismerkedést szolgálja.

2016. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 <--- Köszönöm a megfogalmazást!

Ezennel el is mentettem a listámba.

2017. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb. A társkeresőket üzemeltetők rájöttek mekkora üzlet ez, és jól lehúzzák a férfiakat (akik főként rá vannak szorulva).
2017. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!