Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért vannak ilyen nőkből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vannak ilyen nőkből a legtöbben társkeresőn, mert az ilyen nők találnak legnehezebben párt az életben?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre és csupa csinosabb nőt találok, alig van átlagos, egyszerű, duci, fiús stb. lány. Mindegyik adatlapja megegyezik, határozott céltudatos nő keresi helyes sportos határozott céltudatos társát. Férfias magabiztos, céltudatos helyes sportos pasi az elvárás, csak ilyen férfi jöhet szóba. 30 feletti nőkről beszélek most, akik csak keresik....keresik a tökéletes társukat....aztán BUMMMMMMM ütött a biológia óra....
2016. aug. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak jelvények, közhelyek.

Aki ezek mentén tudja csak megfogalmazni, hogy mit is keres, annak valójában fingja sincs arról, hogy it keres. Aki nem tudja, mit keres, az nem is találhatja meg.

2016. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
huu, te egy fokkal jobbakat találtál, mint én. az általam talált adatlapokon örülnék, ha ennyi lenne írva. :D amúgy ezek azt hiszik, h előttük hever az összes férfi, de majd miután megdugta, majd otthagyta őket az összes tökéletes testű pasi, akkor talán elkezdik nézni a belsőt is. :)
2016. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már olyan elegem van az ilyen jellegű kérdésekből, vergődésekből...
2016. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen ők azok, akiknek nincs sok idejük lézengeni és keresgélni. Tudják, kb. mit szeretnének, tudják, mit tudnak adni egy kapcsolatba, és igyekeznek rövidre zárni a témát.


Egy társkeresős adatlapon elég nehéz egyénit alkotni, nem is arra való szerintem, hanem hogy néhány alapkritériumot megadjon az ember.


Elárulod, neked miért fáj, hogy ők mit írnak ki? Mármint azért az hadd legyen már a magánügye mindenkinek, milyen párt akar maga mellé. Még akkor is, ha esetleg szerinted irreális, vagy hülyeség amit szeretne.

2016. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

4-es

"Egy társkeresős adatlapon elég nehéz egyénit alkotni, nem is arra való szerintem,"

Ahh, szóval egyénit alkotni az kizárólag a férfi kötelessége a nyitólevélben, ugye?

Milyen könnyű is nőnek lenni, nem-e? :)

2016. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

""Egy társkeresős adatlapon elég nehéz egyénit alkotni, nem is arra való szerintem,"

Ahh, szóval egyénit alkotni az kizárólag a férfi kötelessége a nyitólevélben, ugye?

Milyen könnyű is nőnek lenni, nem-e? :)"


Szerintem egy levélben sem lehet és kell megváltani a világot - ahogy az adatlapon sem. Nem tudom, miből esett jól kiolvasni a kettős mércét, de el kell keserítselek: nincs ilyesmi a soraim közt és a fejemben.


Leginkább a személyes találkozásban és benyomásokban hiszek. Virtuális úton csak hosszabb levelezés során tudom én megmutatni a személyiségem vagy tudom bármennyire is feltérképezni a másikét. Épp ezért nem érdemes szerintem ezzel szöszölni, találkozni kell, beszélgetni, és kiderül.


Hogy nőnek lenni könnyű-e, nem tudom. Szerintem alapvetően jó embernek lenni mindenkinek nehéz. Tök mindegy, mi van a lábad közt, mindenkinek megvannak a maga nehézségei. Ráadásul nincs is olyan, hogy "nőnek lenni valamilyen", vagy "férfinak lenni amolyan", a 7,5 milliárd vagy mennyi emberből nem hiszem, hogy érdemes ezt a két kategóriát (már a biológiai szempontokon túlmenően) létrehozni.

2016. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!