Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így kiakadni társkeresőn ha visszautasítom?

Figyelt kérdés

Azt mondják elég jó pasi vagyok. Nagyon sok munka is van benne. Szálasítás úszás stb.

Társkeresőn a legtöbb nő visszaír,sőt sokszor kapok levelet is. Szóval nem értem miért szidják a férfiak a társkeresőket.

Amikor rámír egy nő de már sok emberrel levelezek akkor illedelmesen megmondom neki hogy mással beszélek, erre csak szidni tud és anyukámat szóba hozza.

Aztán múltkor leveleztem egy csinos nővel. Viszont már volt egy másik lány akivel akivel az életben ismerkedtem meg és randiztam már vele így megmondtam neki hogy más van. Erre hosszasan mondta hogy átvertem meg olyan vagyok mint a többi pasi és hosszasan csak szidott. Miért kell erre így reagálni, átvertem volna?


Az a vicc amúgy hogy ezek után próbált újra közeledni......beszéljük meg stb.....


2016. aug. 15. 06:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
.........ha visszautasítok valakit?
2016. aug. 15. 06:41
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Hahaha. "Hú de jó pasi" lehetsz ha társkeresőre szorulsz....


"Szálasítás"..... bzmeg...

2016. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Mindenhol megadtam a lehetőséget hogy megtaláljam a nagy őt.... De valóban egy társkereső borzalmas szóval le is fogom törölni magam onnan
2016. aug. 15. 06:55
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A Szálasítás egy régi Nyilas-jóga lehetett. Az öreg Horthy egyszer kipróbálta és azt mondta, hogy ez fos és inkább ugorjunk ki a háborúból, minthogy ezt a szart tukmáljuk a seregeinkre.
2016. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szálkásítás ......azért mert nektek satyka izmozok van és ezért sikertelenek vagytok a nőknél még nem kell kigúnyolni a másikat.....
2016. aug. 15. 07:41
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
De igen :D
2016. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj, hogy én hány ilyet kifogtam.

Ír egy üzenetet, elolvasom, megnézem az adatlapját, esetleg nem tetszenek az ott látottak, akkor megírom hogy bocsi, nem egymást keressük, és abban a percben én és az összes nőrokonom prostituáltnak van nevezve.

Általában a korkülönbséggel van baj, nekem nem fér bele +10év (vagy több) mégis negyven feletti pasi ír...

Hiába volt kiirva az adatlapomra, hogy nem fogok válaszolni nekik, heti 10 próbálkozó biztos volt. És persze volt 7-8 "kurcaanyádat,tebüdösribi" mert nem válaszoltam.

Ezektől függetlenül nem tartom a társkeresőt az ördögtől valónak.

Hülyék és bunkók az egész világon mindenhol fellelhetők.

Viszont több nagyon jó barátot is találtam társkeresőn, jött össze úgy is, hogy párkapcsolatnak indult.

25N

2016. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

07:45

7-es válaszoló

Ezt tapasztalom én is társkeresőn.Normálisan kulturáltan vissza írom hogy nem.Erre legalja alpári stílusban elkezdenek sértegetni ,végül letiltottam őket.Vagy amikor nem válaszolók levelekre mert akkor nincs időmrá rá kapom is egyből választ férfiaktól.De ez is legalja alpári stílusban pl ilyen: ki a r...s g..i vagy nem írsz nekem teeeee k..va.

2016. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy elírásra nem kell így rászállni. :-)


Kérdező, ne foglalkozz velük, ilyen mindkét oldalon van, normális ember képes elfogadni az elutasítást, a többiekkel meg akkor sem működne, ha esélyt kapnának, mert ez a hozzáállás arra vall, hogy önzők, akaratosak, ami meg alaposan alá tudja ásni a legjobban induló párkapcsolatot is.

2016. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az amúgy szálkásítás akar lenni. :D
2016. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!