Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs értelme hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme hosszútávú kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Egyre több férfi ismerősöm van így: járnak egy lánnyal egy évet, vagy legalább is több hónapot. Lassan odáig jut a kapcsolat, hogy közös döntéseket kell hozni. Éééés akkor a férfi hirtelen tovább áll.


Sajnos azt látom, ez a férfiakra jellemző inkább. Gondolom, jó dolog, hogy egy darabig van "biztos nő", de amikor tenni kéne azért, hogy megmaradjon a kapcsolat, győz a lutaság...


2016. aug. 16. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megéri, de a megfelelő partnert kell megtalálni hozzá...

meg ne általánosíts, nem mindenki lusta tenni a kapcsolatért :)


23F

2016. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem megéri. Sőőőt, tovább megyek: csak az éri meg. Számomra a többi időpocsékolás. Csak az a baj, h az emberek túlnyomó többsége nem képes felelősséget vállalni, és felelősségteljesen gondolkozni. Valamint ha már egy picit meg kell erőltetni magukat valamiért, akkor már inkább meghárrálnak a dolgok elől... És ezek vezetnek ahhoz a jelenséghez, amit itt felvázoltál.
2016. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
81%

Én meg épp a nőkön látom, hogy mikor a szexen kivül is le kéne tenni valamit, elfogy a kraft.

Ki érti...?


Szerintem is megérné, annak ellenére, hogy 8hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt.

26/F

2016. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem igaz. De tény, hogy egy valóban jól működő kapcsolathoz 2 érett, egymással jól kommunikáló félre van szükség, és ez nem jön csak úgy. Magunkat is fejlesztenünk kell, amire sokan képtelenek. Azt hiszik, ő maguk fedhetetlenek, és nincs szükség arra, hogy építsék magukat, személyiségüket.

Az én párom egyáltalán nem lusta tenni a kapcsolatunkért, ahogy én sem vagyok az. Közös feladat, küldetés, és ha az ember rátalál arra, aki partner ebben, akkor minden sokkal könnyebb, és magától értetődő. Nem szabad feladni, se pedig a múltunkat belevetíteni egy új, tiszta lappal induló kapcsolatba.

2016. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én is hosszútávú kapcsolatot keresek.

20F

2016. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Te nem vagy normális!

Nem a lustaság győz, hanem a nő nem tudja tovább játszani a jókislányt. Mikor már nyeregben érzi magát a csaj elkúr mindent!

2016. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy a pasik akarnak alapvetően komoly kapcsolatot (nyilván nem a nagy nőcsábászokra gondolok), csak ahhoz olyan nő kell, akivel el tudják képzelni. Sok fiú haverom van, és egyiküknek sem olyan nő kell, aki külsőre tökéletes, hanem aki normális, de a legfontosabb, hogy akiben tudnak TISZTELNI valamiért. Azaz, van tartása, el tud lenni magában is, nem akaszkodik rá a pasira, házias, értelmes, van valami, amiben tehetséges, stb.


20N

2016. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!