Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a lazább, könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a lazább, könnyűvérű nők kellenek szinte minden férfinak? Komoly párkapcsolatot is ilyenekkel alakítanak ki.

Figyelt kérdés
A könnyűvérű nők teljesen elkapatták a férfiakat, már nem hajlandóak várni a szexre, ha nem egyből megtörténik az aktus. De komoly párkapcsolatot is az ő személyükben keresnek inkább. Míg a tisztességes, becsületes nők sokszor hoppon maradnak.
2016. aug. 17. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

"Míg a tisztességes, becsületes nők sokszor hoppon maradnak"

DE NEM MINDIG!


23F

2016. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
A nők előbb a cipőt is felpróbálják, mielőtt azt megveszik. Szerintem a férfiak többsége sincs ezzel másképp. Egyébként az, hogy valaki élvezi a sz*xet, nem pedig csak megjátssza magát és úgy viselkedik, mint egy fadarab, még nem teszi őt könnyűvérűvé. ;)
2016. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát persze a férfiak többsége ilyen mint a "kedves" 2. válaszoló is. Mindegy csak lyuk legyen.
2016. aug. 17. 14:26
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Ez szerintem nem így van. Nyilván van ilyen férfi is, de rengetegen vannak, akik nem ilyeneket keresnek. Én pl. sosem keresem ilyen nők ismeretségét, de ha mégis ilyet tennék, akkor csak szexre kellenének, komoly kapcsoltra nem. De hát nyilván nem is lennének alkalmasak rá. Az sem igaz hogy a becsületesek hoppon maradnak, nem tudom ezt honnan vetted. Aki valamiért hoppon marad, az nem a becsületességéért, hanem ott valami más bibi van...
2016. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok. :DDDD (kettes voltam)
2016. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A férfiak többsége már az első randikon is szexet szeretnének, ha valaki ezt nem adja meg tovább állnak.
2016. aug. 17. 14:29
 7/30 anonim ***** válasza:
24%
Van olyan férfi aki megveti a lazább kapcsolatokat és komolyan akar. Csak én meg azt tapasztalom, h az meg a nőknek nem pálya.. Legalábbis akikkel én találkoztam.
2016. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

#2 válaszoló, szerintem a kérdező nem erre gondolt. Én szeretem a sex-et és jó is vagyok benne elmondások szerint, de én sem fekszem le senkivel az első találkozáskor, és rendszeresen otthagynak e miatt azzal, hogy ma már ez így szokás, akkor keres valakit aki megteszi. És tényleg talál ilyen nőt szép számmal, miért is dolgozzon meg érte?

Ettől függetlenül, szerintem ugyan úgy van sok értelmes, és normális hozzáállású férfi, csak nehéz egymásra akadni. Én nagyon sok hasonló értékrendű pasit ismerek, csak vagy mind foglalt, vagy nincs köztünk kémia.

2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem ezt tapasztaltam... mi a barátommal két hónap ismerkedés után feküdtünk le úgy, hogy előtte már a szüleinek is bemutatott.
2016. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Könnyűvérű nő normális pasinak nem fog kelleni kapcsolatra. Nem tudom ezt honnan veszed. Kinek kellene egy rongy.
2016. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!