Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a tinder az nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a tinder az nem szexpartner kereső?

Figyelt kérdés

Kb mindenhol azt lehet olvasni, hogy arra való, itt is, hogy csomó embernek összejött már szex, de akikkel beszéltem tinderen egyik se alkalmi partnert keres.

Vagy ez csak a 9-10/10 csajokra igaz, akik a 10/10 pasikat keresik?


2016. aug. 17. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Vagy ez csak a 9-10/10 csajokra igaz, akik a 10/10 pasikat keresik?


már az gáz hogy ebben a pontozásban méred az embertársaidat.

2016. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondjam hogy plázacicák, és menő szépfiúk?
2016. aug. 17. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak indult, de mivel ez lett az egyik legnagyobb és legegyszerűbb platform az ismerkedésre, más ismerkedési célok is előtérbe kerültek. User experience, tudod.
2016. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mond meg azt hazud amihez kedve van
2016. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig fenntartom az 1000:1-hez hülye/értelmes arányt a tinderen. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb kifogsz egy értelmes lányt is ott amivel lehet mit kezdeni
2016. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eredetileg sexpartner kereső volt, de mostmár párkeresésre is használják, vagyis használjuk.

Én személyszerint kiírtam a profilomra, hogy komoly kapcsolatot keresek. Ehhez képest jönnek a csak szex ajánlatok. Azokat udvariasan visszautasítom, vagy nem válaszolok, ha csak annyi jön, hogy "le...psz?"...

A második kapcsolatom van onnan.

2016. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!