Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi nyaralásokon sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi nyaralásokon sokkal több férfi próbálkozik nálam és néz meg mint itt Mo-n, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Itt is ugyan úgy ki szoktam mozdulni otthonról meg minden... Ráadásul nem tartom magam csúnyának, igényes vagyok ,sé egyáltalán nem tucat nő...
2016. aug. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért mert a magyar lányok,nők tényleg szépek,szeretik a külföldi pasik a magyar csajokat.
2016. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát itt nem vagyok versenyképes a konkurencia miatt? :D
2016. aug. 17. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát Afrikában biztos te kelted fel legjobban a figyelmet :)
2016. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a külföldipasik nemtudják hogy zsákutcába mennek :) Vagy sok esetben elbújhatnak azalatt hogy ők külföldiek és nem igazán értik mi miért van
2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán mert csinos vagy? :)
2016. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az oka a szépséged. Nem vicc. Sok magyar pasi úgy gondolkozik (részben az önbizalomhiány, de inkább a múltbéli tapasztalatok miatt), hogy inkább nem szólít le, mert úgysem lenne esélye (visszautasítod, rosszabb esetben elküldöd melegebb éghajlatra), míg egy magyar szinthez képest dúsgazdag (ezt ők is tudják magukról) pasi, főleg ha jóképű is, ami Ny.Eu-ban egyáltalán nem ritka, simán mernek kezdeményezni, mert tudják, hogy megvan az esélyük. Nálunk elég stabilan tartja magát az az általánosítás (ami lehet nem is annyira általánosítás), hogy szép/igényes csaj=ultraegoista r*****, aki csak a legszebb pasikat veszi emberszámba (ne engem szidj, ezt rengeteg haveromtól hallottam). Ezzel egy külföldi pasi nem törődik, főleg ha a lány még toleránsabb iránta, mint egy átlag magyar pasi iránt.
2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a magyar faszik egy része nem is próbálkozik, a kishitűségüket inkább arroganciával vagy közönnyel palástolják. (mély tisztelet a kivételnek)


De hát mit csodálkozunk, nem is volt előttük jó apa példa, sokat egyedül nevelt az anyja, vagy veszekedésekben telt a gyerekkora.

Fontos a pénz, de nem minden. Ha nincs nevelés, kultúra, helyes értékrend hiányzik a férfiból akkor felejtős. Egyébként ez jelentené a tartalmat a körítésen kívül.

2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!