Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még várnom szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom szerelemre, komoly kapcsolatra, ha az összes férfi csak a p*uncit látja bennem, vagy csak addig vagyok jó, míg nem találnak jobbat?

Figyelt kérdés

Nincs kint semmim, nem öltözöm úgy, mint egy útszéli, nem vagyok egy nagyszájú p*csa sem, tehát semmi nem indokolja, hogy minden férfi szemében csak ennyit érjek. Csalódtam a férfiakban, már nem hiszem, hogy találnék valaha is olyat, aki nem ilyen és lehetne jövőt építeni vele. Egyszerűen nem érzem, hogy közelítene hozzám bárki is másként, minthogy van egy lyuk a lábam között, nem érzem, hogy engem is emberi lénynek tekintenének.

(Amúgy nem voltam együtt sok férfival, nem fekszem össze mindenkivel - tudom, hogy ez az itteni férfiak első gondolata.)


2016. aug. 16. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

csak vársz rá, vagy teszel is érte?

az oké, hogy nem fekszel össze mindenkivel, de mit keresel a másikban? milyen férfiakkal ismerkedsz és hol ismered meg őket? mert lehet rossz helyen és/vagy rossz férfiakkal ismerkedsz és azért tartasz ott ahol...


23F

2016. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen, koncerten, ilyen helyeken. Máshol manapság nem lehet. (Az internet egy húspiac, azt ne ajánlgassa senki.)
2016. aug. 16. 13:08
 3/21 anonim ***** válasza:

gondolom, akkor kifogtad azokat akik csak egy gyors dugásra vágytak, vagy csak nem láttak benned többet...

és aki neked tetszik afelé közelítesz? vagy csak vársz, hogy valaki akarjon tőled többet?


23F

2016. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Rossz sémákat használsz ismerkedés közben. Légy őszinte, tisztázd az elején, hogy te kapcsolatra vágysz és ne add oda magad addig míg nem bízol a közös jövőben.
2016. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, miután az "élettől" olyan visszajelzéseket kaptam, hogy én csak ennyit érek, nem nagyon van önbizalmam, hogy én közelítsek bárki felé is.
2016. aug. 16. 13:19
 6/21 A kérdező kommentje:
"Légy őszinte, tisztázd az elején, hogy te kapcsolatra vágysz és ne add oda magad addig míg nem bízol a közös jövőben." Tisztázom, nem adom oda magam, ezért is vagyok mindig egyedül...
2016. aug. 16. 13:20
 7/21 anonim ***** válasza:

am meg ha ennyire nem jön be ez a fajta módszer, akkor pl a netes ismerkedést, vagy más módot miért ítélsz el élből? próbáltad már?


23F

2016. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

"Érdemes még várnom szerelemre, komoly kapcsolatra,"

Álmodj tovább királylány.

2016. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem a férfiakban csalódtál, hanem abban a 2-3-4-5 akárhány konkrét férfiban, akivel dolgod volt.


Nőként bennem az a kérdés merül fel, hogy meg tudod-e pontosan fogalmazni, hogy mi a minimális igényszinted egy férfival kapcsolatban?


Csak ötletelek, de nem lehetséges, hogy te magad sem tudod pontosan, hogy kit keresel és esetleg a korábbi, kudarcos kapcsolataid is azért jöttek létre, hogy ne legyél egyedül vagy hogy "egynek jó, majd alakul, legalább kellek valakinek"?


Ha túl alacsonyan van az a bizonyos kerítés- az tud legalább olyan rossz lenni, mintha indokolatlanul magasak az elvárásaid, amit meg senki nem tud megugrani.

Ezért kérdezem.


Nem kell ahhoz prostisan öltözni, hogy a lelkileg nem túl egészséges férfiak kihasználjanak, zsákmánynak lássanak akkor is, ha te túlságosan odaadó, kívánságukat maximálisan leső és teljesítő, kicsit olyan szervilis lelkületű, naív lány vagy- nem írtál erről semmit sem és azért ezt így nehéz is beismerni magunknak.


Azt sem látom, mennyi idős vagy: lehetséges, hogy tartasz az egyedülléttől, vagy van egy erősebb társadalmi/családi nyomás, hogy "szedjél már be valakit"- ilyeneket a kihasználós, téged semmibevevő férfiak jó érzékkel szúrtak ki eddig is és ezután is.


Hogy állsz saját magaddal? Önbizalommal, hittel arról, hogy értékes és jó ember vagy?

(csak mert akiről süt a szerencsétlenség, kihasználhatóság- azt az erre hajlamos, erkölcstelen réteg ki is használja, tudod)


Ha nem tudod az okokat, akkor egy megbízható baráttal való őszinte beszélgetés (esetleg közeli családtaggal) vagy akár szakemberrel sokat segíthetnek neked megérteni az okokat, ezáltal közelebb kerülni a megoldáshoz.


Minden jót neked.

39N

2016. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes! Én is ezt teszem. Én a megfelelő nőre várok... Majdcsak eljön Ő is... De ha nem akkor sem érem be kevesebbel!
2016. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!