Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiúk, szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiúk, szerintetek gáz ha egy fiatal lány nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
És milyen sportot? Ágyban űzött sport? :D Amúgy nem gáz, nekem nem is kéne bulizós nő.
2016. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Missed Chance, nem tartod szánalmasnak, hogy mindenhol ezeket a szexuális vicceskedést nyomatod? Tök gáz és gyerekes... Másról nem szól az életed?


Kedves kérdező, sok fiúnak nem baj, azonban én két típust vettem észre. Az egyik azért közben jár bulizni mert azt szabad, de téged tilt, mert ennyire irányítani akar. A másik meg pont emiatt otthon ül, ezért nem lehet vele találkozni. :D A nagy többség nem néz le érte, de azért kicsit húzza a száját, hogy néha jó lenne.

2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Annyi minden más dologgal lehet lazítani.

28F

2016. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!