Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves férfiként megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfiként megtetszett egy 16 éves lány (És én is neki), a legjobban teszem ha megpróbálom kiverni a fejemből, vagy működőképes lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 16:26
 1/7 fru_ ***** válasza:
Szerintem térjetek erre vissza 10 év múlva!
2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha a lányt elég érettnek látod, akár működőképes is lehet. Mivel mindig fiatalabbnak néztem ki, amint amennyi vagyok, ennyi idős koromban a középiskolás lányok álltak szóba velem. Akkoriban egy pont ennyi idős lánnyal flörtöltem. Sőt néha most is bepróbálkoznak, de most már finoman visszautasítom őket.
2016. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Meg lehet próbálni, ki kell osmerned őt.
2016. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 90-ben született F.. ***** válasza:
78%

Én nem tudnám elképzelni, hogy próbálkozzak egy gyerekkel. Alapból az érettebb nők vonzanak (és nem, egy 16 éves bármennyire is tűnik érettnek, nincs semmi élettapasztalata), illetve egy gyerekkel nem tudnék tervezni.


Ennyi idősen már teljesen normálisnak számít, hogy ha jól működik a kapcsolat, akkor összeköltözés. Pár év múlva el lehet gondolkozni komolyabb dolgokon is. Ezt egy 16 éves lánnyal nem lehet.


Most lép be a leginkább változékony időszakba. 3 év múlva rá sem fogsz ismerni, annyira megváltozik. További 3 év múlva pedig szintén.

Nem feltétlenül negatívan, de nem is biztos, hogy pozitívan változik.


Természetesen ezek a gondolatok csak akkor zavaróak, ha komoly kapcsolatot szeretnél. Amennyiben csak megakarod húzni és/vagy egy enyhe összejárós jól érzős kapcsolatot akarsz, ami nem is baj ha nem húzódik sokáig, akkor hajrá.


Azt viszont szinte garantálom, hogy nem ő lesz számodra a nagy Ő, akire megéri rátenni az életedet. :)

2016. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem terveznék vele hosszútávon, de simán kipróbálnám.
2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Csak nehogy "véletlenül" terhes lettem lány legyen.
2016. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet belőle kapcsolat.
2016. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!