Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden lany aki megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lany aki megtetszett mar kapcsolatban van. Van egyaltalan egyedulallo lany?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben kineztem magamnak egy par lanyt de egytol egyig mindegyik osszejott mar valakivel vagy eleve volt parjuk. De ismerosoknel is ezt latom. Egyszeruen a falra maszok hogy nekem pedig nem jon ossze a dolog. Ti mit tapasztaltok a 18-25-os korosztalyban?

19/F


2015. aug. 18. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű, de azt tudom mondani, hogy a korban hozzád illő lányok kisebbik százaléka marad végleg a jelenlegi párjával. Eddig nem volt szerencséd, de hidd el, nagyon sok szép és értékes egyedülálló lány van, csak még nem találtad meg a megfelelőt.
2015. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzeted, de idővel hozzá fogsz szokni. A "jobb" lányok (itt egyszerre gondolok a külső és belső tulajdonságokra is) az esetek 90%-ában párkapcsolatban vannak, de ott van az a néhány százalék, akik éppen akkor vannak túl egy hapsin.

"B tervként" pedig az működhet, ha alkalmazod a "csak az a nő foglalt, akin már fekszenek" hozzáállást és próba szerencse alapon mindegyikre ráhajtasz.

"C opció" is van, még pedig az, hogy beéred "rosszabb" csajokkal is...


27F

2015. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szingli vagyok, és normálisnak tart mindenki, én is magamat. Nekem azért nincs pasim, mert az utóbbi időben sokan kihasználtak, szóval most egy darabig nem kérek a férfiakból.


19/L

2015. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmúlt 10 évben ez megy. Aki tetszik és normális, az már jegyes vagy házas, és még a 22-t se töltötte be.


26F

2015. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!