Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ilyen hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani, de most komolyan?

Figyelt kérdés

"A világ legnagyobb szemétládájával is le kellene feküdni ha az szeretetre éhes. Ez a véleménye a normális embernek. "


(egyék kérdésnél a kérdező megnyilvánulása.)


2016. aug. 20. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig igaz. De nem szexre értve.
2016. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

akkor tegye

de ne akarja,hogy ezt más is megtegye

és utána ne sírjon,ha baj lesz

2016. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon elkeseredett, szegény.
2016. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem kell lefeküdni sajnálatból. Az ilyen gondolkodásmód minden, csak nem normális.
2016. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én írtam rosszul. Nem tettem világossá, hogy ezt egy férfi írta a nőkről.
2016. aug. 20. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem normális! De aki így gondolja, az nyugodtan szexeljen olyan emberrel, akit a háta közepére se kíván....
2016. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, én vagyok a hülye, hogy nem írtam oda, hogy egy pasi írta, de örülnék, ha elolvasnátok ezt is.
2016. aug. 20. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért, egy pasi nem tudna lefeküdni egy szemétláda nővel? Ha akar, tegye meg. Aki akar, az meg igyekezzen megfelelni az ő normáinak.
2016. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A nőkről írta, hogy a nőknek kellene lefeküdniük mindenkivel, aki kedves.
2016. aug. 21. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben az utolsó mondatom még ugyanúgy áll. Akit érdekel a véleménye, az fogadja meg a tanácsát.
2016. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!