Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A szerelemben nincs feltétel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szerelemben nincs feltétel. " - Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani/írni?

Figyelt kérdés

Már hogyne lenne feltétel?

Aki ezt írja, az egy bûnözôvel is összejönne adott esetben? Mert ha nincs feltétel, akkor nem lehet feltétel, hogy ne legyen bûnözô.



2015. júl. 16. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Márpedig a SZERELEMBEN nincs feltétel. A szerelem kialakulásának vannak feltételei. Én nem tudnék bárkibe beleszeretni, de akibe beleszeretek, azt tényleg olyannak fogadom el, amilyen. Feltételek nélkül.
2015. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon földhözragadt vagy... Ha nincs feltétel, nem feltétel a hűség sem, a törődés sem, semmi sem. Ha nincs feltétel, igazából semmi sincs, csak annyira szeretik hangoztatni gondolkodás nélkül ezt a hülyeséget, mert az annyira nagy ívű gondolat és olyan jónak tűnnek tőle...


Persze, nincs feltétel, feltéve hogy szeressen, hogy törődjön velem, hogy legyen hűséges hozzám, hogy csak velem beszéljen, hogy ne a pénzemet akarja csak. Ahogy feltétel az is, hogy szeressem, törődjek vele, rá se nézzek másik lányra, stb, stb, stb... A szerelem feltételek halmaza, csak észre kell őket venni.


23/F

2015. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy kibe vagyunk "szerelmesek" és kivel jönnénk össze az esetenként két különböző dolog is lehet.
2015. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség ahogy van! ezt arra írta hogy most már akárki jó lenne neki csak szeresse! mikor meg pasit keresett akkor ilyen mércéket állított fel hogy neki olyan pasi kell aki nála magassabb mert az a férfias most bezzeg jó lenne 1 törpe is csak szeresse !....
2015. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1: És ha miután beleszeretsz, utána derül ki, hogy rossz ember, mondjuk bûnözô is?
2015. júl. 16. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:
előre nem jelenti be a sötét dolgait, mikor pedig már lelkes vagyok, cseppenként adagolja. így egy bűnöző mellett is meg lehet maradni.
2015. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

A szerelem, mint minden érzés, feltétel nélküli.

Nem az egzisztenciális helyzetébe, sem a ranglétrán elfoglalt poziciójába, hanem az emberbe szeret bele a másik.

Ezt a kérdést csak azok érthetik, akik valójában átélték a szerelmet.

A többieknek fogalmuk sincs róla.

2015. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 5: Lehet, fura, de én csak akkor tudok valakibe beleszeretni, ha már JÓL ismerem. Addig max. vonzalom van, de nem szerelem. (Ha még nem ismerem, akkor mégis kibe/mibe szeretnék bele? Egy illúzióba, de semmiképp sem konkrét személybe...)
2015. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, és honnan tudod, hogy már "jól ismered"? jó esetben senki nem olyan merev, hogy egyszer kiismered, és utána mindig ugyanúgy viselkedik, semmi meglepetés.
2015. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szerelem tényleg feltétel nélküli. Szerelmes vagyok egy csúnya, csóró, nem kedves, alkoholista, dohányos férfiba. Kb. egyetlen elvárásnak sem felel meg amit én egy férfival szemben támasztok, mégis meglátom vagy beszélünk, és egész nap vigyorgok.

Ettől függetlenül olyan párom van aki felelősségteljesen, helyes, kedves, nem dohányzik, nem iszik. Őt feltételekkel szeretem. Ugyanezt megadom neki viszont is.Boldog, harmonikus kapcsolatunk van, és szeretem, de ez más érzés, mint amiről az elején írtam.

2015. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!